Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 22d. 11:47

Aukščiausios kokybės Nacionalinės filharmonijos koncertai jūsų namuose

Renginys
Dmitrijaus Matvejevo nuotr. / Renginys
„ŽMONĖS Cinema“ namų kino platforma drauge su sumania „Cgates“ TV žiūrovus kviečia garsiausių šalies muzikų koncertus stebėti iš namų ir su šlepetėmis nuo sofos apsilankyti Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Edgaras Montvidas, Modestas Pitrėnas, Lukas Geniušas – tai tik dalis atlikėjų, kuriuos žiūrovai galės išvysti.

„Mūsų namų kino platformai yra didžiulė garbė, kad ja pasitiki ir dėmesį atkreipia tokie aukštosios kultūros atstovai. Tikime, kad šis turinys praturtins mūsų namų kino platformą –klasika nesidomėję ją pamils, o tokios muzikos mylėtojai atras unikalius ir iki šiol niekur nerodytus koncertus“, – sako „ŽMONĖS Cinema“ namų kino platformos vadovė Andrė Balžekienė.

Kolekcijoje „Koncertai jūsų namuose“ žiūrovai išvys akordeono virtuozą Martyną Levickį, dirigentus Modestą Pitrėną, Giedrę Šlekytę, smuikininką Sergejų Krylovą, pianistą Luką Geniušą, vieną garsiausių Lietuvos tenorų Edgarą Montvidą. Taip pat žiūrovai turės išskirtinę galimybę – išgirsti lietuvių kompozitorės Žibuoklės Martinaitytės premjerinį kūrinį, kurį atliks Lietuvos kamerinis orkestras bei perkusininkas Pavelas Giunteris. Koncertų įrašais rūpinasi „Grammy“ nominantų, garso inžinierių Viliaus ir Aleksandros Kerų įmonė „Baltic Mobile Recordings“.

„Prieš ketverius metus įkurta Filharmonijos skaitmeninė koncertų salė jau sukaupė ir tebekaupia neįkainojamą gražiausių koncertų metraštį, tad džiaugiamės nauja galimybe dar niekur nerodytais įrašais pasidalinti ir su „ŽMONĖS Cinema“ platformos vartotojais. Mūsų įrašus stebi ir naujų koncertų transliacijų laukia publika visame pasaulyje, juos vertinanti dėl aukščiausios kokybės. Ją garantuoja ir atlikėjų profesionalumas, ir, žinoma, mūsų partnerė, kompanija „Baltic Mobile Recordings“, vadovaujama garso inžinierių Aleksandros ir Viliaus Kerų. Pasitelkę šiuolaikišką techniką, jie sugeba sukurti idealios salės ir akustikos jausmą kiekvieno namuose“, – sako Lietuvos nacionalinės filharmonijos generalinė direktorė Rūta Prusevičienė.

Šių metų pradžioje „ŽMONĖS Cinema“ drauge su žalio šviesolaidinio interneto bei sumanios televizijos partneriu „Cgates“ pristatė naujieną – platformos filmus žiūrėti didžiajame namų ekrane – televizioriuje. Tad „Cgates“ klientai bus pirmieji ir vieninteliai galintys šiuos koncertus žiūrėti televizoriuje.

„Draugystė su nacionaline filharmonija mums yra viena svarbiausių šių metų draugysčių. „Cgates“ TV savo klientus džiugina ne tik gausybe televizijos kanalų, kuriuos rodome ir HD raiška, ne tik gausybe kiečiausių filmų, serialų, dokumentikos ar išskirtinėmis premjeromis, širdimis ir rankomis atrinktais ŽMONĖS Cinema filmais. Nuo šiol savo klientus kviečiame patirti ir neįtikėtiną muzikos galią – pirmuosius Lietuvoje pamatyti išskirtinius, niekur nerodytus Lietuvos nacionalinės filharmonijos koncertus. Tai tik pirmas mūsų žingsnis darant meną prieinamesniu televizijos paslaugų vartotojams. Visiškai nesvarbu, kur kultūra mus pasiekia, ypa

šiais sudėtingais pandemijos metais, svarbiausia, kad galime savo širdis pripildyti kokybiško turinio, kuris padeda nepasiduoti ir įkvepia visuomet siekti kažko naujo“, – sako „Cgates“ marketingo vadovė Dovilė Filmanavičiūtė.

Susipažinti su kolekcija „Koncertai jūsų namuose“ galite čia: https://zmonescinema.lt/zanras/koncertai?subscribers=false

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:31
01:42
45:27

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams