Dabar populiaru
Publikuota: 2016 balandžio 5d. 10:54

Bardai tarp žvaigždžių: Vytautas V.Landsbergis „Balti klavišai“

Vytautas V.Landsbergis
Henriko Balandžio nuotr. / Vytautas V.Landsbergis

Balandžio 8 dieną, 19 valalndą, Vilniaus universiteto planetariume žymus Lietuvos teatro ir kino režisierius, knygų, eilėraščių, dainų, autorius ir atlikėjas, bardas Vytautas V.Landsbergis surengs autorinės kūrybos vakarą pavadinimu „Balti klavišai“ praneša organizatoriai „Bardai Lt“.

Jo kūrybinė veikla jau daug metų spindi Lietuvos kultūros padangėje. Autorius savo kūryba žavi tiek vaikus, tiek suaugusius. Tai menininkas, turintis gebėjimą savo kūrybą perteikti pačiais įvairiausiais būdais ir formomis. Koncerte atlikėjas dalinsis kūryba, kuri yra tokia atvira, jog ją vienodai jausti sugeba ir vaikas, ir suaugęs.

Dviejų dalių koncerto metu skambės naujos Vytauto sukurtos dainos, taipogi senos ir gerai pažįstamos šio autoriaus baladės, romansai. „Išgirsime ištraukų iš naujų Vytauto knygų apie nemirtingąjį Rudnosiuką ir žiauriai įsimylėjusį briedį Eugenijų Uogieniną.

Koncerto metu bus ir staigmenų, vyks žaisminga loterija, kurios metu galėsite išlošti Vytauto knygų bei CD. Ką jau kalbėti apie mistinę aplinką, kurioje pakilsime į dangaus aukštybes ir pakeliausime planetų keliais – sako autorius, pristatydamas koncertą.

Jaukus pavasario vakaras, į kurį kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“, laukia išskirtinis ir nepakartojamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės