TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bažnytinio paveldo muziejuje vyks Valentino dienai skirti renginiai

Šv. Valentino relikvija
Bažnytinio paveldo muziejaus nuotr. / Šv. Valentino relikvija
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasario 12 d. 12 val. Bažnytinio paveldo muziejuje vyks edukacinis užsiėmimas šeimoms „Šv. Valentino diena“.

Vasario 12 d. 16.00 val. vyks ekskursija muziejaus ekspozicijoje, kurios metu taip pat skiriamas dėmesys šv. Valentino istorijai ir atvaizdams, pristatomas šv. Valentino relikvijorius

Visame pasaulyje romantikai švenčia Šv.Valentino dieną. Tačiau nedaug kas žino, kas buvo šv. Valentinas: pirmųjų amžių kankinys? Narsus karys ar dosnus vyskupas? Kodėl įsimylėjėliai prašydavo jo užtarimo? Kodėl kreipdavosi į šv. Valentiną, kad meilė neliktų be atsako? Koks šio šventojo atvaizdas? Kur jis palaidotas? Kur šiandien gerbiamos šv. Valentino relikvijos?

Bažnytinio paveldo muziejus vykdo edukacinę programą „Šeima muziejuje“ ir šv. Valentino šventės išvakarėse kviečia šeimas susipažinti su garsiuoju įsimylėjėlių globėju, atrasti paslaptingą bažnytinio meno pasaulį ir kartu sukurti šios šventės simboliu tapusią širdutę.

Vasario 12 d. 12 val. į muziejų kviečiamos šeimos su vaikais. Edukacinio užsiėmimo tema – „Šv. Valentino diena“. Renginio metu dalyviai turės unikalią galimybę apžiūrėti, paliesti (ar kaip kitaip pagerbti) šv. Valentino relikvijorių, po  susipažinimo  su Bažnytinio paveldo muziejaus ekspozicija kiekvienas iš vaško išsilies rausvą širdutę savo Valentinui.

Vasario 12 d. 16.00 val. Bažnytinio paveldo muziejaus ekspozicijoje vyks ekskursija, kurios metu skiriamas dėmesys šv. Valentino istorijai ir atvaizdams. Ekskursijos dalyviai apžiūrės  šia proga iš muziejaus saugyklų išimtą šv. Valentino relikvijorių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą