Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 19d. 16:46

„Biplan“ lyderis Maksas: dirbu tėvynės labui

Maksas Melmanas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Maksas Melmanas

Jau kitą savaitę Vilniuje prasidės vienas svarbiausių šių metų renginių – unikalus Lietuvos Vardo Tūkstantmečio Dainų Projektas 1009-2009, kurio pagrindiniu akcentu taps muzikinis tūkstantmečio dainų rinkinys, o projektą vainikuos žinomiausių Lietuvos atlikėjų gyvo garso koncertų maratonas Vilniaus mokytojų namų kiemelyje.

Būtent „Vasaros terasa“ birželio 26-liepos 11 dienomis taps pagrindine Tūkstantmečio tautiečių susitikimo vieta – „Meeting Point“.

„Kadangi esu Lietuvos pilietis, man didžiulė garbė dalyvauti tokiame projekte. Be jokios abejonės, save vadinu patriotu. Galiu drąsiai ištarti: dirbu tėvynės labui! Aš galiu būti nepatenkintas tuo, kas šiuo metu vyksta Lietuvos politikoje, tačiau, nežiūrint į tai, visomis jėgomis stengiuosi pasaulyje garsinti Lietuvos vardą“, – sako grupės „Biplan“ lyderis Maksas Melmanas.

Jam pritaria ir projekte mielai sutikęs dalyvauti grupės „Rebelheart“ lyderis Darius Mickus.

„Ne kiekvienai žmonių kartai pavyksta sulaukti tūkstantmečio, todėl lipti į sceną man bus garbės reikalas, – tikina dainininkas. – Ir taip mažai mūsų lietuvių yra, todėl visi turime laikytis išvien. Aš suprantu, nelengva dabar žmonėms gyventi, tačiau kviečiu visus nenustoti visur ir visada aukštinti Lietuvos vardo. Jau visiems savo draugams pranešiau, kad būtinai atvyktų į šį unikalų projektą ne tik pasiklausyti geriausių tūkstantmečio dainų, bet ir susikibus už rankų palinkėti vieni kitiems stiprybės, vienybės. Juk mes, lietuviai, niekada nepasiduodame!“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės