Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bliuzo mylėtojai jau ruošiasi kitų metų „Bliuzo naktims“

Festivalio akimirka
A.Aleksandravičiaus/įkrauk.lt nuotr. / Festivalio akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Ką tik praūžusio 19-ojo „Bliuzo naktų“ festivalio dalyviai išvažiuodami teigė jau laukiantys kitų metų šventės – tikrų šio žanro muzikos mylėtojų esą neatbaidytų ir kur kas prastesnis nei šio savaitgalio oras.

„Pamenu, kaip pirmuosiuose festivaliuose susirinkdavo vos keli šimtai žmonių, o dabar tai – masinis ir pilnas pramogų renginys“, – 15min.lt pasakojo nė vieno festivalio nepraleidęs 35 metų Laimonas.

Jis teigė, kad „Bliuzo naktims“ su draugais ruošiasi iš anksto. Bliuzo paklausyti į Varnius atvažiuoja ir Laimono draugai iš Rusijos ar Norvegijos. „Festivalis yra neatskiriama mano vasaros dalis, tapusia savotiška tradicija. Paprastai jau iš anksto planuojame, kaip linksminsimės ir kaip ketiname išsiskirti iš kitų“, – dėstė Laimonas.

Šiemet jis su kompanija taip pat sugebėjo išsiskirti iš gausios festivalio lankytojų minios. Bliuzo atlikėjų koncertus ir šėlstančią minią Laimonas ir draugai stebėjo patogiai įsitaisę pačių statytame plauste.

„Šiemet sumanėme festivaliu mėgautis sūpuojami Lūksto ežero bangų, tad pasistatėm plaustą, kuriame turime visko, ko reikia: baldus, muzikinę aparatūrą, šviesas, daug skanių užkandžių ir jūreiviškų gėrimų“,   – pasakojo Laimonas.

Šventėje netrūko ir kitaip mėginusių išsiskirti žmonių. Keletas jų, vaidindami ligonius, vaikščiojo su alaus lašelinėmis, keli vyrukai, sugalvoję pagąsdinti kiek daugiau alkoholio išgėrusius festivalio lankytojus, pasipuošė Kalėdų senelio apranga.

Varnius laikas nuo laiko savaitgalį vis merkęs lietus taip pat nesutrukdė pramogauti – balose trypiančių netrūko, kiti lietuje šoko tik su maudymosi kostiumėliais.

Dėl lietaus buvo šiek tiek koreguota festivalio programa. O oro uoste dingęs gitaristo iš JAV Erico Sardino bagažas privertė kiek sunerimti šio bliuzroko atlikėjo gerbėjus – pirmąjį vakarą, kaip planuota, atlikėjas scenoje nepasirodė, jo pasirodymas įvyko tik šeštadienio vakarą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą