Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Bliuzo naktys“ vilioja Bruce‘ą Willisą

Bruce'as Willisas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Bruce'as Willisas
Šaltinis: 15min
0
A A

Holivudo ikona, aktorius, prodiuseris ir bliuzo muzikantas Bruce‘as Willisas, neseniai tapęs degtinės veidu, gali koncertuoti Lūksto ežero pakrantėje. Septynioliktą kartą Varniuose (Telšių r.) vyksiančio tarptautinio festivalio „Bliuzo naktys“ organizatoriai oficialų kvietimą grupei „The Bruce Willis Band“ išsiuntė iš karto išgirdę apie naują reklamos kampaniją.

„B. Willisui apsisprendus būti oficialiu degtinės reklamų veidu, pamanėme, kad jis galbūt norės pamatyti šalį, kurioje gaminama lietuviška degtinė. Ta proga galėtų ir porą dainų sudainuoti, galėsim lūpinę armonikėlę paskolinti, – šmaikštavo festivalio prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka. – O jei rimtai, daugelis žino šio puikaus aktoriaus aistrą bliuzui, o „Bliuzo naktyse“ kasmet susirenka geriausi viso pasaulio bliuzo muzikantai. Tad tikimybė, kad B. Willisas „pasirašys“ ir mes galėsime jį išvysti Varniuose, nėra tokia jau menka.“

B. Williso muzikanto karjera prasidėjo kartu su vaidyba kultiniame detektyviniame seriale „Moonlighting“ (1985-1989). Devintojo dešimtmečio pabaigoje pasirodė pirmasis jo albumas „Bruno sugrįžimas“ („The Return of Bruno“), kuriame būsimasis „kietas riešutėlis“ atliko R&B stiliaus kūrinius. Albumas užėmė 14 vietą JAV tope ir buvo finansiškai sėkmingas; tai paskatino B. Willisą toliau gilintis ne tik į vaidybą, bet ir muziką bei sukurti garso takelį filmui „Hadsono vanagas“ („Hudson Hawk“), kuriame pats ir vaidino.

Stipriu balsu pasižymintis aktorius į bliuzą pasinėrė palyginti neseniai – dešimtojo dešimtmečio viduryje ir, nors visuomet buvo labiau žinomas dėl filmų, nei dėl dainų, neapleido jo iki šiol. Virtuoziškai lūpine armonikėle grojantis B. Willisas 2005 m. filmo „Sin City“ premjeroje atliko legendinę Cliffo Richardso dainą „Devil Woman“, o pernai buvo „kviestinis balsas“ žymios grupės „Blues Traveler“ albume „Susišaudymas Šiaurės Holivude“ („North Hollywood Shootout“).

Kartu su galimybe išvysti „bliuzuojantį“ B. Willisą, kokybiškos muzikos gerbėjai festivalyje „Bliuzo naktys 2009“ girdės geriausią bliuzą. Žemaitijoje bliuzo fanus linksmins zaideko muzikinio stiliaus žvaigždė iš Naujojo Orleano Dwayne‘as „Dopsie“ Rubinas su grupe „The Zydeco Hellraisers“ ir kitos užsienio žvaigždės, o joms talkins geriausios Pabaltijo grupės: „Latvian Blues Band“, Arina, „The Road Band ir kiti. Lietuviškasis „Vudstokas“ vėl džiugins naktiniais „jam session“, fejerverkų šou Lūksto ežero viduryje „Bliuzo žiburiai“. Ypatinga šį kartą bus „Bliuzasriubės“ virimo ceremonija – jos metu bus bandoma sumušti Lietuvos sriubos virimo rekordą, kuris dabar yra 1200 litrų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą