Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 23d. 11:54

Čereškienės sukurta pasaka atgis ant ledo

Vilma Čereškienė
Irmanto Gelūno/„15min.lt“ nuotr. / Vilma Čereškienė
Žinomos žurnalistės Vilmos Čereškienės sukurta pasaka „Juodai balta istorija“ gruodžio 26 d. pirmą kartą bus papasakota vaikams ir suaugusiems ant Vilniaus prekybos ir pramogų sostinės „Akropolis“ ledo.

Stebuklingą istoriją apie viso pasaulio gyvūnus, šalis ir Kalėdas Laplandijoje papasakoti padės kompozitoriaus Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai, M.K.Čiurlionio menų mokyklos baleto skyriaus mokiniai, taip pat gimnastės ir dailiojo čiuožimo meistriškumo aukštumų siekiantys vaikai.

Programos-spektaklio „Juodai balta istorija“ premjera įvyks Vilniaus „Akropolio“ ledo arenoje antrąją Kalėdų dieną, 16 val.

„Juodai balta istorija“ – tai pasakojimas apie mergaitę Juliją, kuri, atvykusi pas močiutę į kaimą, užuot nuobodžiavusi, sutinka juodai baltą veršiuką, nusivylusį gyvenimu vien dėl savo nuobodžios kailio spalvos. Dar sutinka gandrą, kuris irgi yra juodai baltas. Tada trijulė leidžiasi į kelionę per visus pasaulio žemynus, kuriuose sutinka daug juodai baltų žvėrių – zebrus, pandas, orkas.

Žemynuose juos džiugina sutikti gyventojai, šokantys nuostabius šokius. Pagaliau visi atvyksta į šalčiausią žemyną – Antarktidą. Ten pingvinai. Poliarinė naktis. Ir veršis juodmargis suvokia, kad pasaulyje daug juodai baltų gyvūnų. O Julytė supranta, kad tarp juodos ir baltos spalvos telpa visos pasaulio spalvos ir atspalviai. Tuo metu jie pamato krentančią žvaigždę, kuri į žemę atneša Kalėdų stebuklą.

Pasaką iš popieriaus į ledo areną perkelti padėjo režisierė Giedre Žaščižinskaitė, choreografė-statytoja Jolita Altaravičiūtė, tap pat treneris-repetitorius Dmitrijus Kozlovas bei gimnastikos trenerė Liudmila Švedienė. Dekoracijas pasakai nupiešė dailininkas Mantas Čepauskis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:07
14:06
01:01

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX