Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 19d. 16:36

Dainininko Andre dainos – Alytaus vaikams (nuotraukos)

Andre dainavo Alytaus vaikams
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Andre dainavo Alytaus vaikams.

Vaikams iš Alytaus valstybinių vaikų globos namų ketvirtadienį išaušo neeilinė diena – susėdę į autobusą, jie atvyko į Vilnių, aplankė Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejų, o po pietų keliautojai susitiko su dainininku iš Italijos Andre Zappa, kuris ne tik pabendravo, bet ir specialiai jiems skyrė savo dainas.

Taip pradžiuginti likimo nuskriaustus Alytaus vaikus sumanė Alytiškių klubas, vienijantis Alytuje užaugusius, o dabar kituose miestuose gyvenančius savo gimtinės patriotus.

Siekiame supažindinti kituose miestuose gyvenančius alytiškius su vizija, kaip galėtų plėstis Alytus, kad jis būtų patrauklus miestas ateinančioms kartoms, o taip pat norime viešinti „alytiškumą“.„Per Kalėdų vakarą Alytaus globos namų direktorius pasakė, kad vaikams labiausiai reikia gyvo bendravimo, todėl mes nusprendėme suorganizuoti jiems išvyką į Vilnių. Čia jie aplankė Kino ir teatro muziejų, dalyvavo specialioje programoje, o vėliau, po pietų, ne tik mes patys su jais pabendravome, bet ir dainininkas Andre, kuris jiems dar ir padainavo“, – pasakojo Alytiškių klubo prezidentė Giedra Petraitis.

Klubas susikūrė prieš trejus metus, anot prezidentės, „iš nostalgijos gimtajam miestui“.

„Gimė mintis, kad būtų galima su didesne grupe alytiškių susitikus pasikeisti kontaktais, pabendrauti, plėsti pažįstamų ratą ir prisiminti jaunystę, – šypsojosi G. Petraitis. – Mes ne tik linksminamės, surandame pamirštus senus draugus, pažįstamus, o taip pat rengiame labdaringas akcijas – dažniausiai kaip nors remiame ar džiuginame vaikus iš Alytaus globos namų. Taip pat propaguojame Alytaus plėtros viziją.“

Alytiškiams, kurie, nors ir gyvena kitur, vis tiek save tokiais laiko, rūpi jų gimtojo miesto ateitis ir perspektyvos, jie dažnai susitinka su Alytaus meru, domisi miesto veikla ir plėtra.

„Siekiame supažindinti kituose miestuose gyvenančius alytiškius su vizija, kaip galėtų plėstis Alytus, kad jis būtų patrauklus miestas ateinančioms kartoms, o taip pat norime viešinti „alytiškumą“, – sakė Alytiškių klubo prezidentė, džiaugdamasi vaikų, kuriems padovanojo ypatingą dieną, šypsenomis.

Temos: 2 Vaikas Alytus
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės