TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Domino“ teatro gimtadieniui – nauja situacijų komedija

Aktorius ir režisierius Kostas Smoriginas
„Domino“ teatro nuotr. / Aktorius ir režisierius Kostas Smoriginas
Šaltinis: 15min
0
A A

Iki pat šių dienų mokslininkai neįrodė, o gal ir net nesistengė įrodyti, kad žmogaus genuose gali būti užkoduota neištikimybė, polinkis į avantiūras ir priklausomybė nuo iš kojų verčiančių spektaklių. Ir nereikia nieko įrodinėti, nes „Domino“ teatras, švęsdamas antrąjį savo gimtadienį, šiais metais pristato jau trečiąją premjerą – situacijų komediją, kurioje visos gyvenimo tiesos taps daugiau nei aiškios.

Vos pavasariui pasibeldus, kovo 18, 19 dienomis „Domino“ teatre šifruosime paslaptingą „DNR kodą“. Spektaklio premjeros taip pat įvyks 25 dieną Kaune ir 30 dieną Mažeikiuose. Bilietus į spektaklius galite įsigyti jau šiandien BILIETAI.LT.

Vaikas neturi tėvo DNR?!

Populiarusis aktorius, muzikantas ir režisierius Kostas Smoriginas atgaivino kultinę komediją apie labai opias, tačiau dar labiau komiškas tėvų ir vaikų problemas.

Sūnus įsimyli prekybos centre dirbančią merginą, tačiau tėvams neatrodo, kad būtent ji galėtų tapti jų šeimos nare. Pora randa ypatingai originalų būdą šiai „problemai“ spręsti – tėtis sugundo sūnaus draugę! Situacija tampa dar labiau komplikuota, kai mergina susitikinėja su abiem: tėvu ir jo atžala, tačiau ir tuo istorija nesibaigia. Pasirodo mergina yra nėščia, tačiau jos vaikas tikrai neturės nei vieno iš jų DNR! Veiksmo pabaigoje sumanioji pardavėja vakarieniauja su jaunuoliu, jo tėvu ir jo žmona. Viskas baigiasi vestuvėmis, tačiau – kas su kuo susituokia?

Smorigino žmona ir „laukinė moteris“ vienoje scenoje

„DNR kodas” – tai žymaus šiuolaikinio Rusijos kino scenaristo Olego Danilovo komedija, melodrama arba tiesiog šeimyninė idilija apie kiekvieno iš mūsų gyvenime pasitaikančias kryžkeles, „posūkius į kairę” ir pasikeitimų troškulį.

Spektaklyje pamatysime žiūrovams jau gerai pažįstamą „laukinę moterį“, kurios naujai kuriamas personažas intriguos žiūrovus, suviliodamas ne tik sūnų, bet ir jo tėvą. Apsukrios ir viską žinančios žmonos vaidmuo buvo pasiūlytas K. Smorigino žmonai Daliai Brenciūtei. Spektaklyje taip pat pamatysime tokius teatro scenos vilkus kaip Algirdą Latėną ir Dovilę Šilkaitytę. Dėl meilės pametusio galvą sūnaus vaidmuo atiteko žiūrovų numylėtiniam Sergėjui Ivanovui bei Ignui Ciplijauskui.

Profesionaliai aktorių kuriami, spalvingi ir originalūs charakteriai priverčia pažvelgti per komiškumo prizmę į problematiškos visuomenės kasdienybę, kreivame veidrodyje pamatyti save, savo artimuosius arba kaimynus, bet, svarbiausia, iš visos situacijos skaniai pasijuokti. Gal būtent laimingo gyvenimo paslaptis ir slypi po kiekvieno iš mūsų DNR kodu? Kas iš tikrųjų slepiasi DNR kode? Netikėtas kodo šifras, bet tik pačioje veiksmo pabaigoje...

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau