Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 05 16, 11:25

Druskininkų kurorto šventėje – paplūdimio tinklinio ir muzikos fiesta

Gegužės 26–28 dienomis, Druskininkų kurorto šventės metu, Dineikos parko, kempingo ir sniego arenos teritorijose vyks paplūdimio tinklinio ir muzikos fiesta „Neringa FM Beachball FEST’17“.
Paplūdymio tinklinio čempionatas
Paplūdymio tinklinio čempionatas / Viganto Ovadnevo nuotr.

Dienos ir nakties metu vykstančios paplūdimio tinklinio mėgėjų šventės iki šių metų vasaros sezono būdavo organizuojamos kelis kartus metuose, išskirtinai Nidoje. Kiekvienais metais ši puiki iniciatyva sulaukia vis daugiau susidomėjimo iš Lietuvos ir užsienio poilsiautojų, kas paskatino organizatorius – amžinų atostogų garso takelio kūrėjus „Neringa FM“ praplėsti savo veiklos teritoriją ir su savo programa aplankyti kitus Lietuvos kurortus.

Viso savaitgalio trukmės šventės orientuotos į turiningo laisvalaikio puoselėtojus, fantastišką Lietuvos gamtą, šokti skatinančią muziką ir žinoma tinklinio mėgėjų turnyrus, kuriuose žaidžiama tiek 4 prieš 4 (kiekvienoje komandoje turi būti bent viena mergina) tiek 2 prieš 2, vyrų ir moterų mišrūs dvejetai. Pastarasis turnyras fiestoje yra šio sezono naujiena!

Druskininkuose „Beachball FEST’17“ paplūdimio tinklinio turnyrai vyks dviejose aikštelėse, esančiose Druskininkų kempingo teritorijoje ir vienoje ypač gražiai įrengtoje paplūdimio tinklinio aikštelėje, esančioje Dineikos parko teritorijoje, kuri yra visiškai greta Druskininkų kempingo.

Šventė prasidės jau penktadienio vidurdienį, kuomet Druskininkų kempinge pradės rinktis tinklinio aistruoliai iš visos Lietuvos. Penktadienis bus paskirtas susipažinimui su aikštelėmis, treniruotėms ir parodomąjam profesionalių tinklininkų mini turnyrui, į kurį vakarop kryps visų akys. Vakare visi tinklininkai ir jiems prijaučiantys mėgėjai bus kviečiami į miesto parką, kur virš Druskonių ežero vyks nepakartojamas muzikos, šviesos ir fejerverkų šou.

Šeštadienio vidurdienį Druskininkų kempingo aikštelėse ir Dineikos parko balto smėlio aikštelėje prasidės tinklinio mėgėjų turnyrai. Šeštadienis bus įtemptas, nes vyks daug varžybų, kurių metu išaiškės stipriausios grupių komandos, tęsiančios kovą dėl geriausių titulų sekmadienį.

Visos muzikos ir tinklinio fiestos metu „Beachball FEST’17“ dalyviai turės galimybę naudotis Druskininkų kurorto malonumais – jų lauks 2015 metais ​atnaujintame ​K.​Dineikos ​sveikatingumo ​parke įkurtas​ kaskadinių maudyklių ir pirties kompleksas​, kur visą ​nuovargį bus galima nemokamai nuplauti​ po natūraliomis vandens kaskadomis​, pavargusius raumenis pašildyti ten pat esančioje pirtyje​, o atsipalaiduoti ir pasimėgauti vaistažolių arbata ten pat esančiame aerojonoterapiniame paviljone. ​

Įtemptą, linksmą ir kupiną gerų emocijų dieną užbaigs fantastiškos muzikos kupinas šokių vakarėlis tinklininkų kaimelyje Druskininkų kempinge, kur laužo šviesoje savo nepakartojamą gyvo garso pasirodymą surengs šaunusis Moodsellers orkestras, savo geriausią muziką susirinkusiems skleis DJ Mamania ir kitos Neringa FM žvaigždės.

Sekmadienį Druskininkų kempingo teritorijoje tinklinio aistruolių lauks rimčiausios kovos, kur atkrintamųjų varžybų metu paaiškės geriausios poros ir draugų ketvertų komandos.

Į sekmadienio atkrintamąsias turnyro rungtynes nepapuolusiųjų laukia kita didelė atrakcija – egzotinis paplūdimio tinklinio turnyras ant sniego, kurį rengia „Beachball FEST’17“ šventės partneriai.

Organizatorių nuotr./„Neringa FM Beachball FEST’17“ programa
Organizatorių nuotr./„Neringa FM Beachball FEST’17“ programa

„Snow arena“. Sniego tinklinis žaidžiamas du prieš du pagal paplūdimio tinklinio taisykles, specialiai tam paruoštoje sniego dangos aikštelėje.

Sekmadienį vakarėjant ir kurorto šventės renginiams einant į pabaigą, visų akys kryps į finalines tinklinio kovas Druskininkų kempingo aikštelėse, po kurių bus apdovanoti geriausi sezono pradžios tinklininkai.

Tinklinio ir muzikos fiesta yra skirta tinklinio mėgėjams, todėl registruotis ir dalyvauti joje gali bet kas, subūręs ir iš anksto užregistravęs savo komandą.

Tinklinio ir muzikos fiesta „Neringa FM Beachball FEST’17“ šį vasaros sezoną dar aplankys Nidą ir Palangą. Artimiausia kita šventė numatoma Nidos šiauriniame paplūdimyje, Birželio 24–25 d.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą