Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Druskininkų vasaros sezono uždarymo šventėje – krepšinio čempionato nuotaikos

Druskininkų vasaros sezono uždarymui skirtos mugės akimirka
Ramūno Šerpatausko nuotr, / Druskininkų vasaros sezono uždarymui skirtos mugės akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasara, norime to ar ne, bėga iš mūsų glėbio. Todėl kaip ir kasmet rugpjūčio 27 d., šeštadienį, Druskininkuose vyko vasaros sezono uždarymo šventė „Vasaros aidai“.

Šiemet vasarai palydėti buvo pasirinktas šūkis „Vasaros pabaigai – atogrąžų karštis ir viduržiemio sniegas!“, nes Druskininkai nuo šiol bus siejami ne tik su vandens parku, bet ir su vos prieš keletą dienų pradėjusia veikti „Snoras Snow“ slidinėjimo arena.

Nuo pat ryto Vilniaus alėjoje šurmuliavo amatų ir tautodailės mugė, kurioje buvo galima įsigyti įvairių namų apyvokos daiktų ar šiaip širdžiai mielų niekučių. Šių metų tautodailės mugėje jautėsi ir artėjančio krepšinio čempionato laukimo nuotaikos, buvo galima įsigyti įvairios trispalvės sirgalių atributikos (megztos kepuraitės, marškinėliai ir t.t.).

Amatų ir tautodailės dirbinių mugė šįkart daugelį nustebino originaliais darbais. Žmonės noriai pirko medinius interjero papuošalus, molinius puodus. Bet didžiausia grūstis vyko prie rūkytų lašinių, dešros ir naminės duonos.

„Džiugu, kad žmonės taip vertina savo kulinarinį paveldą. Į mugę suvažiavo prekeivių su savo gaminiais iš visos Lietuvos, pažiūrėkit, koks poreikis! Eilės prie naminės duonos, lašinių stovi!“ – šypsojosi krepšiais skanumynų nešini druskininkiečiai ir miesto svečiai. Mažuosius šventės dalyvius traukė atrakcionų miestelis Pramogų aikštėje. Vakare druskininkiečius ir miesto svečius į koncertą pakvies grupė „Studentės“, Irūna ir Marius Jampolskis, Ronata ir kiti.

Šventės organizatoriai – Druskininkų kultūros centras.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą