Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Duetas iš Latvijos PeR: „Net neabejojame, kad Dub FX koncertas bus nuostabus!”

Duetas iš Latvijos PeR
Organizatorių nuotr. / Duetas iš Latvijos PeR
Šaltinis: 15min
0
A A

Jaunieji atlikėjai žino, ką sako – lapkričio 18 d. Ūkio banko teatro arenoje duetas iš Latvijos jau trečią kartą savo grupės istorijoje pasirodys vienoje scenoje su beatbox virtuozu iš Australijos Dub FX.

„Mes net neabejojame, kad koncertas bus nuostabus, nes kiekvieną kartą lipdamas ant scenos Dubas save atiduoda šimtu procentų, – įsitikinę PeR nariai. – Mes visada mėgaujamės matydami Dubo pasirodymus. Jo būdas kurti muziką yra unikalus ir kiekvieną kartą tai darydamas gyvai šis vaikinas pakelia kartelę dar aukščiau.“

„Labiau jaudinamės ir nekantraujame, kaip publika Vilniuje mus priims“, – juokėsi PeR nariai. Lietuvoje surengę du itin sėkmingus koncertus, šie vyrukai tikisi, kad jų pasirodymas lapkričio 18 d. nė kiek nesiskirs nuo ankstesniųjų.

Dueto iš Latvijos, kurį sudaro jauni vaikinai Edmundas ir Ralphas, kuriama muzika atsispindi pačiame grupės pavadinime: PeR – tai angliškos frazės „Please explain the rythm“ (liet. prašau paaiškink ritmą) trumpinys. Vaikinai susibūrė 2007 m. ir po sėkmingo pasirodymo viename populiariame konkurse ėmė sparčiai garsėti visoje tėvynėje. Šiuo metu PeR dažnai pasirodo žinomuose renginiuose Latvijoje ir koncertuoja už jos ribų.

Patys sau muziką kuriantys ir tiesiog scenoje improvizuojantys grupės nariai sako įkvėpimo pasisemiantys iš artimiausios aplinkos, žmonių bei įvykių. „Muzika tiesiog ateina. Jei esi geras, nuoširdžiai dirbantis muzikantas, įkvėpimo gali pasisemti iš visko, kas tik sukelia jausmų“, – sako PeR.

Plačiau apie renginį rasite www.dubfx.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Muzika