TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Festivalis „Be2gether” į savo komandą priėmė pustrečio šimto savanorių

Savanoriai
Organizatorių nuotr. / Savanoriai
Šaltinis: 15min
0
A A

Muzikos ir meno festivalis „Be2gether“ į organizacinę komandą priėmė pustrečio šimto savanorių. Kaip ir ankstesniais metais iš kelių šimtų kandidatų buvo atrinkti jaunuoliai, kurie savanoriškai padeda organizaciniuose darbuose bei rūpinasi renginio tvarka viduje.

Festivalio organizatoriai džiaugiasi, kad nemaža dalis savanorių, dirbusių ankstesniais metais, vėl nori dirbti kartu. „Nors savanorio pareigos festivalyje yra gana sudėtingas išbandymas, pamažu atsiranda tikrųjų savanorystės principų supratimas ir tarp jaunų žmonių gimsta savanoriavimo festivalyje tradicija. Mums džiugu, kad savanorių būryje atsiranda naujos socialinės, pilietinės bei kultūrinės iniciatyvos, kurias savanoriai kartu įgyvendina ne tik festivalio rėmuose“, – apie savanorių darbą kalba „Be2gether“ organizatoriua Giedrius Klimkevičius.

Festivalyje savanoriai atlieka įvairias funkcijas: teikia informaciją svečiams, lydi iš užsienio atvykusias muzikos grupes, padeda darbuose prie scenų, rūpinasi festivalio vidaus tvarka, budi palapinių miestelyje bei automobilių stovėjimo aikštelėje. Savanoriams yra vedami specialūs mokymai, kuriuose jie ruošiami darbui renginio viduje, bendravimui su lankytojais.

„Be2gether“ festivalis yra didžiausias muzikos ir meno renginys Lietuvoje, vykstantis tris dienas ir dvi naktis atviroje erdvėje. Organizatorių teigimu, toks renginys neišsiverstų be savanorių pagalbos ir tokio masto renginiams yra įprasta pasitelkti į pagalbą šimtus savanorių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau