TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Festivalis visai šeimai „Masters of Calm“ kviečia į nuotykį

Festivalis „Masters of Calm“
Projekto partnerio nuotr. / Festivalis „Masters of Calm“
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Kartą metuose daugiau kaip penki tūkstančiai žmonių susirenka visi drauge tam, kad beveik dvi savaites pabūtų gamtos prieglobstyje: atsipalaiduotų, atgautų jėgas, kurtų, augtų, mokytųsi, atrastų ir patirtų gyvenimą keičiantį nuotykį.

Šiemet sveikos gyvensenos festivalis „Masters of Calm“, vyksiantis liepos 20–30 dienomis, visus kviečia į „Auksinę girią“ (Molėtų rajone). Čia dalyvių laukia 11 įkvepiančių, nuotykių ir atradimų kupinų dienų – su 60 lektorių ir mokytojų, 240 įvairių paskaitų ir užsiėmimų.

Čia pinsi sapnų gaudyklę arba rinksi žolynus pievoje, ilsėsiesi nuo miesto arba nuo savęs mieste.

„Čia patirsi savo gyvenimo nuotykį ir tikrai nebegrįši namo toks, koks išvažiavai. Čia sutiksi tikrus draugus ir bičiulius. Arba antrą pusę. Bet greičiausiai – ir tą, ir tą. Čia mokysiesi ir tobulėsi, keliausi per paskaitas ir praktikas. Mankštinsiesi ir žaisi. Šoksi per naktį arba rymosi prie laužo liepsnų, dainuosi. Čia pinsi sapnų gaudyklę arba rinksi žolynus pievoje, ilsėsiesi nuo miesto arba nuo savęs mieste“, – sakė festivalio sumanytojas, vienas organizatorių Mindaugas Vidugiris.

Projekto partnerio nuotr./Festivalis „Masters of Calm“
Projekto partnerio nuotr./Festivalis „Masters of Calm“

Festivalis skirtas įvairaus amžiaus žmonėms, šeimoms, norintiems prasmingai ir saugiai praleisti laiką gamtos grožį atskleidžiančioje aplinkoje. Dau­gu­ma už­siė­mi­mų ne­rei­ka­lau­ja fi­zi­nio pa­si­ren­gi­mo, o ne­no­rin­tys da­ly­vau­ti už­siė­mi­muo­se ga­lės tie­siog mė­gau­tis gam­ta ir eže­ru, pa­sip­lau­kio­ti val­te­le, ty­ri­nė­ti apy­lin­kes, skin­ti lau­kų gė­les bei ste­bė­ti de­be­sis.

Vaikams bus įkur­ta speciali stovykla: juos pri­žiū­rės pa­ty­rę spe­cia­lis­tai, tad tėvai ra­gi­nami pa­siim­ti sa­vo at­ža­las į festivalį kar­tu – tėvai ga­lės drą­siai leis­ti lai­ką už­siė­mi­muo­se, nesijaudindami dėl savo vaikų užimtumo.

Girioje jau iškilo spalvotas palapinių miestelis, išaugo tipių – išminties stovykla, medžiai pasipuošė sūpynėmis ir hamakais.

Projekto partnerio nuotr./Festivalis „Masters of Calm“
Projekto partnerio nuotr./Festivalis „Masters of Calm“

Renginyje galima dalyvauti visas 11 dienų, taip pat vienos ar kelių dienų trukmės užsiėmimų cikluose. Fes­ti­va­lio me­tu bus ga­mi­na­mas tik ve­ge­ta­riš­kas mais­tas, ne­bus pre­kiau­ja­ma al­ko­ho­liu. Dalyviai skatinami nepamiršti atsivežti savo lėkštę ir šaukštą – festivalio organizatoriai rūpinasi, kad būtų saugoma gamta – naudojama kuo mažiau vienkartinių indų.

„Festivalyje mokėmės iš geriausių savo srities sveikos gyvensenos, jogos, reiki, masažo, meditacijos, ajurvedos, sveikos mitybos mokytojų, įvairių dvasinių krypčių atstovų ir, žinoma, vieni iš kitų. Vyks įvairaus pobūdžio praktiniai ir kūrybiniai užsiėmimai, kuriuos kiekvienas rinksis pagal savo poreikį. Juk kiekviena kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio. Neatidėliokime to ir ženkime jį jau dabar!“, – kvietė M.Vidugiris.

Projekto partnerio nuotr./Festivalis „Masters of Calm“
Projekto partnerio nuotr./Festivalis „Masters of Calm“

Daugiau apie festivalį bei programą – čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018