Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Flamingo“ pristato pirmąjį albumą ir naująjį grupės narį

Grupė „Flamingo“
Grupė „Flamingo“
Šaltinis: 15min
0
A A

Į MTV Best Baltic Band apdovanojimą pretenduojanti anykštėnų indie roko grupė „Flamingo“ pristato koncertinį dvigubą albumą „What Makes You Ease“. Albumas buvo įrašytas ir nufilmuotas praėjusių metų pabaigoje klube „Havana Social Club“.

Pakuotėje klausytojai ras koncertinį garso ir vaizdo įrašą. Vaizdo variantas buvo filmuotas su trylika kamerų, o kiekvieną dainą, kurių yra net keturiolika, montavo skirtingas režisierius. Taip grupė pagaliau padėjo tašką pirmajame savo istorijos puslapyje.

Albumo pristatymo koncertai vyks spalio 10 d. klube „Tamsta“ ir spalio 30 d. gimtųjų Anykščių kultūros centre. Beje, albumas nebus pardavinėjamas parduotuvėse, o tik dalijamas nemokamai per grupės koncertus.

„Aš patenkintas rezultatu, – sakė grupės vokalistas Žilvinas. – Jei būtų atvirkščiai, šio produkto nebūtų buvę. Patys dirbome su garso medžiaga, nors garso režisūroje esame beveik žali. Dirbti buvo smagu, o man asmeniškai ir be galo įdomu. Žinau, kad atidavus medžiagą žmonėms, profesionaliai atliekantiems tokius darbus, rezultatas butų geresnis. Tik tuomet nebūtų smagu ir įdomu. Dabartinį rezultatą aš vertinu taip: „Pakankamai geras.“

„Flamingo“ sako, kad naujasis albumas nėra tipiškas – tai vieno koncerto įrašas.

„Žmonės, norintys išgirsti mūsų muziką, gali atsisiųsti koncertą. Jį galima klausytis kaip albumą. Studiniam albumui reikia pinigų. Geram studiniam albumui reikia daug daug pinigų. Kadangi mes jų neturime, toks „live CD", mūsų nuomone, yra puikus būdas parodyti klausytojams, ką mes grojame“, – sako grupės vokalistas Žilvinas.

Koncertų metu grupė pristatys ir naująjį narį – gitaristą Genadijų Smertjevą-Geną. Labai simboliška, nes galima sakyti, kad būtent nuo jo ir prasidėjo grupės gyvavimas. Grupė „Flamingo“ gimė iš grupės „Memoria“, kurios idėjų vadas ir buvo Gena.

„Iš pradžių nenorėjau sutikti groti su „Flamingo“, nes nežinojau, ką galiu duoti šiai grupei, – sakė Genadijus. – Tačiau porą kartų pagrojęs savo malonumui pajutau, kad 10 metų nebuvimo su jais nieko nepakeitė. Kiekvienas tobulėjome tiek muzikine, tiek asmenine prasme, bet pagrindas liko tas pats – tarpusavio supratimas, kas mus ir padarė draugais. Su jais grodamas jaučiuosi fantastiškai, apima kažkoks lengvumo jausmas, gali mėgautis muzika ir nesijaudinti, kad kažkas bus ne taip. Jeigu kiekvienas groja ne sau savo partiją, o yra grojama kartu, tai yra geriausias jausmas, koks tik gali būti ant scenos. Žinoma, tas jausmas yra dar geresnis, jei salė pilna žiūrovų.“

Bosine gitara grojantis Julius Sičiūnas pridūrė: „Ta muzika, kurią mes sukuriame, reikalauja daugiau rankų ir daugiau instrumentų. Gena yra labai kūrybingas žmogus. Jo požiūris į muziką ir kultūrą mums yra labai artimas, todėl mes, parepetavę ir sugroję du koncertus su juo Latvijoje, jau nebeįsivaizduojame, kaip galėtume groti be jo.“

Taigi grupės dainos su nauju nariu skambės visiškai kitaip, o kiekvienas perkantis bilietą gaus nemokamai albumą. Ir nepamirškite balsuoti už „Flamingo“ MTV geriausio lietuviško vaizdo klipo rinkimuose, kur yra net du grupės vaizdo klipai, bei MTV „Best Baltic Band“ rinkimuose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau