Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Fluxus ministerijoje“ – džiazo savaitgalis

Natos
Natos
Šaltinis: 15min
0
A A

„Fluxus Ministerija“ lankytojus kviečia savaitgalį praleisti kartu, klausantis džiazo variacijų.

Jau šį penktadienį, nuo 21 valandos „Fluxus Ministerijos“ lankytojus džiugins grupės „Jing’a’ling“ džiazo koncertas. Jauna grupė savo muzikos stilių apibūdina kaip varijuojanti tarp nu-jazz, alternatyvios muzikos ir turintį užuominų į alternatyvų roką.

Šeštadienį, nuo 20 valandos „Fluxus Ministerijos“ „Jazzara“ klube – grupės „Fun Clock“ koncertas. „Fun Clock“ – septynių jaunų žmonių grupė, susibūrusi 2009-aisiais, atliekanti funk, funk džiazo, disko stiliaus muziką.

Šeštadienį, nuo 21 valandos – Lotynų Amerikos ritmai su šokių grupe „Bachata Souls“.

Nuo rugsėjo 19 dienos lankytojams 3 „Fluxus Ministerijos“ aukšte atvira Katažynos Jancevič paroda „Vadink mane paprastai“. Anot autorės, pagrindinė darbų tema – žmogus, jo kelias, sprendimai, vidinis ir išorinis pasauliai, požiūris į aplinką ir jos įtaka.

Fluxus Ministerijos 3 aukšto fojė vis dar galima pamatyti parodą „Lomografika“, kurioje ir lankytojai turi galimybę interpretuoti kūrinius savaip, čia pat, ant fotografijų užrašant savo mintis. „Lomografika“ – tai keliasdešimties lietuvių sukurtos bei vis dar kuriamos fotografų iš Prancūzijos, Vokietijos, Singapūro, Lietuvos, Latvijos bei Italijos darbų interpretacijos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą