Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Garsenybės linksmins „Panoramos“ pirkėjus

Deividas Meškauskas ir Rūta Ščiogolevaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / D.Meškauskas ir R.Ščiogolevaitė žada linksminti laisvalaikio ir prekybos centro lankytojus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ lankytojus šokti mokys choreografai Deividas Meškauskas ir Paulius Šinkūnas. Pirkėjų vokalo pamokomis pasirūpinti žada dainininkai Rūta Ščiogolevaitė ir Deivis.

Šeštadienį prekybos centre įvyks šokėjo D.Meškausko ir choreografo P.Šinkūno šokių pamokos, o savo geriausius mokinius pristatys vokalo dėstytojais tapę Rūta Ščiogolevaitė ir Deivis. Renginyje pasirodys ir dainininkė Mini Me.

„Norime pasidalyti scenos meno paslaptimis, kad gabiausi nebijotų ir įgytų galimybių atsiskleisti. Tokių nenušlifuotų deimantų paieška ir pastangos juos užauginti suteikia viltį Lietuvos padangėje įžiebti naujų ir ryškių meno žvaigždžių“, – sakė R.Ščiogolevaitė.

Visą šeštadienį „Panoramoje“ bus galima dalyvauti ir naujų reklamos veidų atrankoje. Į naujų veidų duomenų bazę įtraukti prekybos centro lankytojai dalyvaus loterijoje, kurios pagrindinis prizas – mėnesio trukmės šokio pamokos su D.Meškausku. Pats profesionalus šokėjas renginio metu atliks du pasirodymus drauge su savo mokiniais. D.Meškausko ir P.Šinkūno parodomosiose pamokose galės dalyvauti visi „Panoramos“ svečiai.

Šiuolaikinis laisvalaikio ir prekybos centras „Panorama“ savo lankytojams nemokamus renginius dovanoja kiekvieną savaitę. Šeštadienį „Panoramos“ svečiams skirti renginiai prasidės 14-ą valandą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą