Dabar populiaru
Publikuota: 2017 kovo 22d. 11:04

Gediminas ir Ainis Storpirščiai kviečia į spektaklį „Angelų pasakos“

Muzikinis spektaklis „Angelų pasakos“
Organizatorių nuotr. / Muzikinis spektaklis „Angelų pasakos“

2017 metų kovo 25 d. 16 val. Vilniaus universiteto planetariume antrąkart spektaklio istorijoje žiūrovai turės galimybę išvysti muzikinį spektaklį šeimoms „Angelų pasakos“.

Aktoriai Gediminas ir Ainis Storpirščiai padovanos įsimintiniausias akimirkas sekdami pasakas. Spektaklyje laukiami tiek mažiausi žiūrovai, tiek jų tėveliai ir seneliai. „Angelų pasakos“ – tai istorija apie danguje, ant debesies, gyvenančius arkangelus Mykolą ir Gabrielių, jų bičiulystę, darbus bei rūpesčius.

Ar žinojote, kad angelai už nuveiktus darbus privalo atsiskaityti Dangiškajai Kanceliarijai? Tam ne visada lieka laiko, nes be maldų išklausymo ir žmonių gelbėjimo, svarbiausias ir pagrindinis angelų darbas – pasakų sekimas.

O pasakų būna visokių: juokingų ir išradingų, kuriose gausu nuotykių ir išminties, taip pat piktų, kiaulysčių kupinų bei nesąžiningų. Pastarąsias mėgsta sekti kažkada angelu buvęs, bet žemai puolęs Liucipierius. Ar pavyks arkangelams atvesti velniūkštį į doros kelią, vaikai sužinos apsilankę spektaklyje ir išklausę visas pasakas iki galo...

Trukmė 60 min.

Scenografė ir kostiumų dailininkė Ramunė Skrebūnaitė
Kompozitorius Gediminas Storpirštis
Režisierius – Vytautas V.Landsbergis

Temos: 1 Teatras
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos