Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

„Gerai Gerai & Miss Sheep“ metų koncerte – šimtakvadratinis zoologijos sodas

Aktyviai rudens sezoną pradėję „Gerai Gerai & Miss Sheep“ savo gerbėjams ir ne tik turi ypatingų naujienų. Lapkričio 24-ąją elektroninės muzikos duetas su gausia komanda vilniečius bei miesto svečius pakvies į menų fabriką „Loftas“. Čia, kaip sako patys, sprogs jų metų koncertas „Gerai Gerai & Miss Sheep LOST IN THE ZOO“.
„Gerai Gerai & Miss Sheep LOST IN THE ZOO“
„Gerai Gerai & Miss Sheep LOST IN THE ZOO“ / Koncerto plakatas

Savo metų „BŪM!“ duetas pasirodymą vadina neveltui – „Lofte“ bus ne tik sugrota beveik 2 valandų naujoji „Gerai Gerai & Miss Sheep“ programa iš būsimo jųdviejų albumo. Svarbiausiu renginio akcentu taps garso-vaizdo technologijų lyderio „Prezentacijų spektro“ ir duetui nuolat gelbstinčio vidžėjaus Nulis Vaizdo pasirodymas, kurį jau dabar galima tituluoti jei ne stipriausiu reginiu Vilniuje, tai bent jau abejingų nepaliksiančiu tikrai.

„Svetingai atvėrėme žvėrims savo duris, ta proga į Vilnių atvežėme daug naujos video įrangos. Taigi drąsiai galime pažadėti, kad tokios įvairovės vienoje vietoje dar nėra buvę. Mes ir “Gerai Gerai & Miss Sheep„ publikai padovanos tikrų tikriausią LEDSCREENZOO!“, – šypsodamasis žada „Prezentacijų spektro“ atstovas Gediminas Vilčiauskas.

Specialiai lapkričio 24-osios koncertui suburtos jungtinės „Prezentacijų spektro“ ir „Gerai Gerai & Miss Sheep“ pajėgos „Lofte“ beveik nakvoja. Kol muzikantai atsakingai lipdo naująją programą, likę komandos vyrai beveik mėnesį skaičiuoja ir matuoja kiekvieną menų fabriko centimetrą ir žada vaizdo ten, kur mažiausiai jo galima tikėtis.

„Norim nustebinti net tuos, kurie visko matę! Vienu metu čia pakabinsime tiek vaizdo modulių, kiek dar niekam jų nepavyko sukabinti uždaroje patalpoje“, – sutartinai linksi vyrukai.

Pasak jų, vienu metu sceną puoš beveik 100 kvadratinių metrų LED sistemos. „Lofto“ sienas dengs beveik 140 kvadratinių metrų specialios medžiagos, kuri sukurs ypatingą efektą. O tam, kad žiūrovai pasijustų dar ypatingiau, Nulis Vaizdo naktimis ruošia staigmeną ir išduoda tik tiek, kad ji bus pateikta 3D formatu.

Viktorijos Bali nuotr./Duetas Gerai Gerai & Miss Sheep
Viktorijos Bali nuotr./Duetas „Gerai Gerai & Miss Sheep“

„Tikimės, kad šviesos kiekis nepradės veržtis pro sienas lauk. Ruoškit akinius nuo saulės!“, – nuotaiką iš anksto sėja vaizdo novatoriai.

Netyli ir muzikinė renginio pusė. Zoologiniu savo koncertą vadinantys „Gerai Gerai & Miss Sheep“, tokiais epitetais žarstosi ne be reikalo. Į sceną, išžygiuos visi panelės Avies draugai. Kad skardžiojo balso savininkė visus suganytų, jai į pagalbą skubės ir Gerai Gerai.

Sužvėrės ir visa likusi dueto komanda – bosą jau kurį laiką kartu brazdinantis Anatolijus Len bei dailiosios lyties atstoves koncertuose iš proto vedantis būgnininkas Sergejus Makidonas.
„Mes primygtinai prašome pasižymėti lapkričio 24 dieną savo kalendoriuose. Diskotekos zoologijos sode vyksta retai, bet kai vyksta, tai iš peties!

Baisu žadėti iš anksto, tačiau netikime, kad gali būti garsiau ir šviesiau!“, -  atsargiai, bet kaip visada šmaikščiai apie būsimą koncertą tarška studijoje nakvojanti „Gerai Gerai & Miss Sheep“ komanda.

Svarbu paminėti, kad „LOFTO“ durys lapkričio 24-osios vakarą atsivers 20 val. Tuomet ant scenos lips ir zoologijos sodo bičiuliams muzikinius sveikinimus siųs Andrius Alien ir Benua iš „Happyendless“. 21 val. užriaumos tarp žvėrių pasiklydę „Gerai Gerai & Miss Sheep“.

Informaciją apie bilietus rasite paspaudę čia.

V.Bali nuotr./Gerai Gerai ir Miss Sheep
V.Bali nuotr./„Gerai Gerai ir Miss Sheep“

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius