Dabar populiaru
Publikuota: 2017 vasario 21d. 10:32

Gimtuosiuose Šiauliuose – Aido Giniočio dainų vakaras

Aidas Giniotis
Festivalio organizatorių nuotr. / Aidas Giniotis

2017 metų vasario 23 dieną, 18 valandą, į autorinių dainų vakarą Chaimo Frenkelio viloje (Šiaulių „Aušros“ muziejuje) kviečia Keistuolių teatro aktorius, režisierius, bardas Aidas Giniotis.

Ypač retai autorinius dainų vakarus rengiantis kūrėjas žada surengti šiltą koncertą, kuriame laukia visų savo kūrybos gerbėjų – tiek mažųjų, tiek didžiųjų žiūrovų.

Koncerte skambės dainos, kurtos įvairiais kūrybiniais laikotarpiais. Atvirai ir nuoširdžiai, šmaikščiai ir betarpiškai. Dalis jų iš Keistuolių teatro spektaklių, kitos – visiems gerai žinomų bardų – A.Kulikausko, V.Kernagio ir kitų atlikėjų šlageriai, ir dar negirdėtos, nebaigtos, bet vertos išgirsti Aido Giniočio autorinės dainos.

Vakaro metu dainų autorius ir atlikėjas Aidas Giniotis žada su publika bendrauti rašteliais, ant kurių žiūrovai galės rašyti klausimus ir užduoti juos savo mėgstamam atlikėjui. Taigi visus, kuriems nesvetimi nebanalūs tekstai, apipinti melodingais muzikiniais raštais, geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia į susitikimą su Aidu Giniočiu Šiauliuose, Ch.Frenkelio viloje.

Pranešimas spaudai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atgal į mokyklą