Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gitaros mėgėjai vėl kviečiami į tarptautinį festivalį „Gitaros fiesta 2017“

„Baltijos gitarų kvartetas“
Renginio organizatorių nuotr. / „Baltijos gitarų kvartetas“
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Pasiilgote kerinčios gitaros skambesio ir nuostabios pavasariškos muzikos? Šiemet gitara suskambės su ypatinga aistra ir polėkiu, o pripažintų virtuozų gausa pranoks visas iki šiol buvusias fiestas!

Jau gegužės 10 d. 19 val. Vilniaus miesto Rotušėje, pamatysime ir išgirsime visas gitaros spalvas, kasmetiniame klausytojų taip laukiamame koncerte „Gitaros fiesta 2017“.

Renginio metu, skirtingų stilių muzikantai pasirodys vienoje scenoje, suvienyti meilės gitarai. Kiekvienais metais „Gitaros fiesta“ sulaukia vis daugiau atlikėjų, kurie sugeba nustebinti net ir pačius išrankiausius klausytojus bei pritraukia dar daugiau žiūrovų ir gitaros mylėtojų.

„Gitaros fiesta“ - tai renginys gitaros mylėtojams. Čia talentingų atlikėjų rankose gitara atsiskleidžia netikėčiausiomis spalvomis“, - sako renginį organizuojančios prodiuserinės kompanijos „Arts Libera International“ vadovas, prodiuseris Gintaras Kamsiukas.

Šiais metais „Gitaros fiestoje“ ypatingą dėmesį skirsime ansambliniam muzikavimui, pamatysime puikių Lietuvos ir užsienio gitaros virtuozų, kurie paruošė įspūdingą, nuoširdžią, pavasariu dvelkiančią programą ir nekantrauja ją pristatyti Jums.

Tęsdami ilgametę „Gitaros fiestos“ tradiciją, pristatysime jaunųjų talentų Augusto ir Algirdo Leonardo Poškų duetą. Turėsime unikalią galimybę „gyvai“ išgirsti smuiko genijaus Zbignievo Levickio ir gitaros mago Tomo Varnagirio užburiantį pasirodymą.

Scenoje pamatysime intriguojantį debiutą - gitaristo Martyno Kuliavo ir aktorės Ilonos Balsytės duetą, kuris mus sužavės jausmingomis dainomis.

Fiestoje dalyvaus ir 20 pasaulio šalių apkeliavęs garsusis „Baltijos gitarų kvartetas“ (Saulius Lipčius, Sergejus Krinicinas, Chris Ruebens, Zigmas Čepulėnas), kurio muzikavimas visada sukelia audringas publikos ovacijas.

Galingos energijos dozę mums paruošė „Vilniaus Gitarų Trio“ virtuozai Artūras Chalikovas, Gintaras Šulinskas ir Andžej Zujevič. Jie žada pakerėti publika savo įspūdinga programa. Šventėje dalyvaus ir žymus gitaristas Algimantas Pauliukevičius, kartu su šokėja Liucija Puidokaite ir Virgilija Kimaite (kastanjetės), pristatysiantis ispaniškomis spalvomis papuoštą koncertinę programą. Renginį nuspalvins žymių gitaros meistrų - „Martyno Kuliavo ir Alex Ten duo“ .

Dvi gitaros virtuozų rankose sukurs ypatingą atmosferą ir atskleis netikėtas muzikines spalvas. Taip pat turėsime galimybę susipažinti su labai nuotaikingu Igorio Šošino gitaristų duetu iš kaimyninės Baltarusijos.

Kviečiame praleisti ypatingą vakarą su gitara Vilniaus miesto Rotušėje. Ateikite ir pamatykite gitarų šėlsmą!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau