2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Gravity“ Naujųjų metų naktį kviečia į „Silence Circus“ areną

Cirko arena, kurioje nėra nei graudžiai juokingų klounų, nei įkalintų tigrų, nei apsvaigintų smauglių. Tik įstabi muzika ir ją atliekančios moterys. Naujųjų metų naktis „Silence Circus“ – būtent tokia vieta. Gruodžio 31-ąją, ketvirtadienį, sostinės klube „Gravity“ su dviem „Silence“ divom Jazzu ir Monika Liu bei vyrišku šeimos palaikymu.
„Silence Circus“ arena
„Silence Circus“ arena / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 „Gravity“

Simboliška, kad 2009-uosius „Silence“ užbaigs ten, kur oficialiai pradėjo savo egzistavimą. Kovo 10-ąją „Gravity“ įvyko ne tik anšlaginė bendro Mario Basanov, Jazzu ir Vidžio singlo „Who’s Shot The Silence?!“ premjera, bet ir muzikos ženklo pristatymas. Kur visa tai nuvedė per devynis mėnesius, šiandien aišku kiekvienam. Būrys talentingų artistų, albumai, singlai ir intensyvus darbas studijose siekiant dar daugiau.

Naujųjų metų naktis – pati tikriausia proga ne tik apibendrinti 2009-uosius, bet ir tapti tuo, kuo kasdienybėje savęs neįsivaizduotum. Apsivilkti ryškiausią kostiumą ir rėžti garsiausią pareiškimą. Pristatyti save tokioje šviesoje, kokioje dar niekas nematė. Dvi talentingos vokalistės taps balso akrobatėmis ir pristatys tai, ką girdėjo ne kiekvienas.

Solinės Jazzu programos eskizas buvo pristatyta itin sėkmingo elektroninės muzikos koncerto „Silence Music“ metu, o Monika Liu tame pačiame renginyje buvo pasveikinta kaip naujausia „Silence“ narė. Naujųjų metų naktį abi merginos dainuos dar ryškiau, šventiškiau, artistiškiau, bet, kaip visuomet, nuoširdžiai ir užtikrintai.

Kad dvi divos naujamečio ekstazės pagautų klubo lankytojų apsuptyje jaustųsi kuo drąsiau, jas visą naktį globos „Silence“ vyrija. Tai – keturi muzikinių sunkumų kilnotojai ir klubinių žvėrių dresuotojai, šiemet nusibrėžę tolesnius muzikinius planus. „Silence“ idėjos autorius Vidis ir jo studijos partneris Mario Basanov bei po solinį albumą šiemet išleidę Few Nolder ir Leon Somov. Pastarasis vasaros pradžioje platų gerbėjų būrį nudžiugino ir bendru albumu su Jazzu.

Puošniai ir šventiškai – šis kodas galioja tiek klubo interjerui, tiek atlikėjams, tiek drauge Naujuosius pasitikti nusprendusiems melomanams. Jau prekiaujama išankstiniais bilietais į „Silence Circus“, jų kaina kol kas – 30 Lt. Visą naktį galios ypatingas pasiūlymas svarbiausiam Naujųjų metų atributui – putojančiam vynui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“