Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 15d. 11:32

Grupė „Karma“ savo klausytojus kviečia susitikti paskutinį kartą

unnamed (1)
unnamed (1)

Po beveik metus trukusių įrašų, grupė „Karma“ skelbia ilgo darbo studijoje pabaigą. Antrasis „Karmos“ albumas „Gyvenimo pradžia“ jau neužilgo pasieks gerbėjus. Grupė kelių savaičių bėgyje pradės koncertinį albumo pristatymo turą per didžiausius Lietuvos miestus.

„Nekoncertavome jau daugiau nei metus, nes labai rimtai ir atsakingai dirbome įrašų studijoje.Net geriausiame sapne negalėjau susapnuoti, kad būsiu toks patenkintas albumo dainomis. „Gyvenimo pradžia“ – albumas, kuris yra išbaigtas, turintis vientisą istoriją ir mano subjektyvia nuomone jis yra daug brandesnis nei pirmasis mūsų albumas „Užsimerksiu“. Todėl labai laukiame koncertų, kuomet visa tai galėsime padovanoti savo klausytojams, draugams bei artimiausiems žmonėms.“ – sako K. Likša.

Jau vasario mėnesį grupė pradės koncertinį turą, kurio metu aplankys Vilnių, Druskininkus, Alytų, Šiaulius, Klaipėdą bei Kauną. Deja, muzikantai praneša, jog šis turas bus paskutinis grupės istorijoje. „Karma“ skirstosi, jos lyderis K. Likša rengiasi pradėti solinę karjerą.

VIDEO: Karma - Gyvenimo pradžia (Lyric Video)

„Ateina metas, kai kiekvienas turime apsispręsti, ko norime siekti gyvenime. Jau kuris laikas nebeturiu abejonių. Mano kelias – muzika. Teko daugiau nei metus svarstyti apie tolimesnius veiksmus ir priėjau išvadą, jog šis sprendimas nors ir kiek bebūtų sunkus, tačiau jis yra būtinas. Grupė “Karma„ yra ir dar ilgai bus tai, ką sukūriau geriausio per savo gyvenimą, tačiau dabar reikės versti naują puslapį, kuris ir vadinsis “Gyvenimo pradžia„. Dėl to šis albumas yra svarbus. Per šias dainas aš iš naujo pažinau save. Noriu tikėti, jog tai pavyks padaryti kiekvienam žmogui, kuris jo pasiklausys.“ – pasakojo grupės lyderis Kazimieras Likša.

Koncertuose grupė žada atskleisti savo energingąją pusę, kurios pasak K. Likšos antrajame albume yra apstu. Tačiau pasirodymų metu taip pat skambės dainos iš pirmojo albumo, kurioms pasikeitusi grupės sudėtis surado naujus muzikinius sprendimus. „Po tiek laiko mums reikės iš naujo priminti klausytojams, ką sugebame sukurti koncerto metu. Nenoriu prižadėti, jog pamatysite niekur neregėtą šou, tačiau galiu užtikrinti, kad viskas bus beprotiškai nuoširdu.“ – ragina savo klausytojus Kazimieras Likša.

Grupė labai kviečia visus savo klausytojus susitikti paskutiniuose koncertuose:

Vasario 6 d. Vilniuje, klube Tamsta

Vasario 13 d. Druskininkų Kolonadoje

Vasario 14 d. Alytuje, klube Fenix

Vasario 20 d. Šiauliuose, klube Blic

Vasario 21 d. Klaipėdoje, klube Roxy

Vasario 27 d. Kaune, klube Punto jazz palėpė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas