Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 21d. 14:15

Kino vakaruose su kritike Izolda Keidošiūte – Holivudo legendos

Kino kritikė Izolda Keidošiūtė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Kino kritikė Izolda Keidošiūtė

Nuo rugsėjo 22 dienos kino teatre „Pasaka” prasideda naujas paskaitų ciklas su charizmatiškąja kino kritike Izolda Keidošiūte. Šį kartą „Kino vakarai su Izolda” skirti išsamiam legendinių Holivudo režisierių, tokių kaip Orsonas Wellesas, Charlie Chaplinas, Alfredas Hitchcockas, Stanley Kubrickas, Woody Allenas, Bobas Fosse, Francis Fordas Coppola, Martinas Scorsese, Stevenas Spielbergas, Joelis ir Ethanas Coenai, pristatymui.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad jau tradicija tapusiuose vakaruose kino teatre „Pasaka” vyksta gyva ir visuomet nauja diskusija. Kiekvieno susitikimo temą pristatyti ir savo įžvalgomis pasidalinti renginio sumanytoja I.Keidošiūtė kviečia garbius ir įdomius Lietuvos kino pasaulio svečius. Šį kartą pirmoje ciklo paskaitoje, skirtoje amerikiečių kino legendai Orsonui Wellesui, viešės ir savo mintimis bei patirtimi su paskaitų klausytojais dalinsis lietuvių kino režisierius Gytis Lukšas. Holivudo meistrams dedikuotame kino vakarų cikle bus ir daugiau įdomių asmenybių, kurios dalinsis mintimis apie didžiųjų režisierių kūrybą bei įtaką šių dienų kultūrai.

„Praėjusiais metais paskaitų ciklai, skirti garsiausiems ir įtakingiausiems Europos kino režisieriams bei kino aktoriaus profesijai, sulaukė didelio kino mėgėjų susidomėjimo ir aktyvaus dalyvavimo. Šiais metais kino vakarų ciklą nusprendėme paskirti reikšmingiausiems Holivudo kūrėjams, ir, atrodo, neapsirikome, nes susidomėjimas paskaitomis viršijo visus lūkesčius, – projekto sėkme džiaugiasi kino teatro edukacinių projektų koordinatorė Agnė Adomėnė. – Žinoma, į dešimties paskaitų ciklą sutalpinti visas Holivudo legendas neįmanoma, o kūrėjų atrankos procesas tikrai sudėtingas ir subjektyvus, todėl jau dabar galvojame šią idėją tęsti ir kitą pusmetį pristatyti tuos režisierius, kurie šį kartą nebuvo pasirinkti.”

10 paskaitų ciklas „Kino vakarai su Izolda“ prasideda rugsėjo 22 dieną ir vyks kiekvieną ketvirtadienį, 18:30 val., kino teatre „Pasaka“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės