2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Į dangų kilo muilo burbulai (nuotraukos)

Muilo burbulai daug kam primena vaikystę, džiaugsmą juos pučiant ir gaudant. Pirmadienio vakarą tūkstančiai spalvotų muilo burbulų pakilo į Vilniaus padangę.
Kadras iš pirmojo „Burbuliatoriaus“.
Kadras iš „Burbuliatoriaus“. / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Temos: 1 Muilo burbulai

Sostinės Lukiškių aikštėje vyko akcija smagiu pavadinimu „Burbuliatorius“. Tai jau antrasis toks renginys. Pasak akcijos organizatorių, „Burbuliatoriai“ vyks kas dvi savaites. „Mus įkvėpė muilo burbulai. Tai puikus būdas gaivinti miesto erdves, todėl ir nutarėme burti tokias akcijas“, – 15min.lt sakė vienas iš organizatorių Julius Narkūnas.

Leisti didelių ir mažų oro burbulų į Lukiškių aikštę susirinko daugiau kaip 100 žmonių, tad visai netrukus po renginio pradžios visa aikštė virto muilo burbulų jūra. Margaspalviai burbulai privertė stabtelėti ne vieną praeivį, o daugelis skubėjo vaizdą įamžinti fotoaparatais. Akcijos sėkmę lėmė ir šiltas, be lietaus, oras. „Burbuliatoriuje“ dalyvavo daug jaunimo ir jaunų šeimų. Didžiausia atrakcija leisti ir pūsti burbulus buvo mažiesiems, nors šypsena nedingo nuo kiekvieno veido, o dažnas tvirtino, kad panašių akcijų turėtų būti daugiau.

Pirmadienį „Burbuliatorius“ vyko ir Kaune, prie M.Žilinsko dailės galerijos.  Vaizdai iš akcijos - nuotraukų galerijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai