Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į „Karklę“ kviečia Lotynų Amerikos ritmų maratonas

Kamilė Šulcaitė
Organizatorių archyvo nuotr. / Kamilė Šulcaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Merengue, salsa, čia čia čia, samba, cumbia, reggaeton ritmai tikrai užburia kiekvieną.

Kūnas pats pradeda judėti, o ką jau kalbėti, kai į sceną užlipa trys jaunos žavios Zumba šokių trenerės. Susibūrusios į vieną komandą trijų skirtingų šokių mokyklų trenerės pakvies į smagų ir nuotaikingą maratoną.

Šoks be sustojimo

Zumba maratonai ir pamokos pirmiausia išplito Amerikoje, o vėliau persikėlė į Pietų Europą, kur jie labai dažnai rengiami paplūdimiuose.

„Vienerius metus Graikijoje dirbau Zumbos trenere. Teko dalyvauti galybėje Zumba vakarėlių bei maratonų, mačiau, kaip žmonės net ir nemokėdami šokti linksminasi, kaip dūksta paplūdimyje, todėl ir pamaniau, kad labai smagu tokią pramogą pristatyti ir „Karklės“ festivalyje. Juk ir čia galime šokti ant smėlio“, – pasakojo Zumba trenerė Kamilė Šulcaitė.

Merginos teigimu, toks šokis-sportas ne tik kad neišvargina, bet priešingai, pakrauna puikia energijos doze, nes pradėjęs šokti nebegali sustoti.

„Tai ne tik fitness treniruotė, bet ir puiki galimybė pramokti  Lotynų Amerikos šokio žingsnelių. Viskas išmokstama šokant kartu su treneriu“, – pridūrė Italijoje bei Vengrijoje Zumba šokio paslapčių besimokiusi Augustina Kropaitė.

Skleis pietietišką nuotaiką

Nors visos trys merginos yra lietuvaitės, tačiau tikino, kad temperamentas ir vidinė šokėjo ugnis priklauso tik nuo jo paties aistros šokiui ir muzikai, todėl karštų emocijų maratono metu tikrai netrūks.

Graikijoje, Turkijoje bei Italijoje kartu su Lotynų Amerikos treneriais savo įgūdžius tobulinusios merginos tikino, jog pasistengs ir „Karklės“ festivalio dalyviams įkvėpti  pietietiško pasiutimo.

„Šoksim tol, kol įkaisim taip, kad net po maratono sulindę į šaltą Baltijos jūrą, ją sušildysime“, – juokavo A.Kropaitė.

„Praktika rodo, jog šokant Zumba, su kiekvienu šokiu žmonės vis labiau atsipalaiduoja ir dažnai lieka šokti tik su maudimosi kostiumėliais ar glaudėmis, todėl akis kur paganyti bus ir tiems, kurie stebės maratoną“, – šmaikštavo K.Šulcaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą