Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Lietuvą atvyksta čigoniško džiazo virtuozai „The Lost Fingers“

Džiazo virtuozai „The lost fingers“
„The lost fingers“ nuotr. / Džiazo virtuozai „The Lost Fingers“
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 28d. 22 val. gyvos muzikos klubas „Tamsta“ laukia svečių iš tolimojo užsienio – pamėgtąjį „Tamsta worldvide“ koncertų ciklą šįmet pradės kanadiečių trio „The Lost Fingers“.

Grupė susikūrė 2006 metais ir taip pasivadino gitaristo Django Reinhardt’o garbei, kuris dar 1928 m., būdamas 18-os metų, ugnyje neteko dviejų pirštų ir po šio įvykio išgarsėjo visame pasaulyje savo virtuozišku grojimu.

„The Lost Fingers“ unikalumą greitai pastebėjo ir įvertino viso pasaulio publika – grupės muzikantai Byronas Mikaloffas, Christianas Roberge'as ir Alexas Morissette'as per mažiau nei metus Kanadoje pardavė daugiau nei 200 tūkst. savo pirmojo albumo „The Lost in 80’s“ kopijų, jis buvo išleistas Amerikoje, Meksikoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje ir kitose šalyse.

Trio buvo pakviestas koncertuoti „Monrealio tarptautiniame džiazo festivalyje“, Vankuverio Žiemos olimpinių žaidynių 2010 programoje, surengė turus Meksikoje ir Europoje, pasižymėjo tarptautiniuose apdovanojimuose.

Grupė stebina ne tik gyvu, uždegančiu atlikimu, bet ir savo spalvotais švarkais – jie tapo neatsiejama trio įvaizdžio dalimi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Džiazas