Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Lietuvą sugrįžęs Artūras Slapšys pristatys tapybos parodą „Užslėpta mintis“

Paveikslas.
Artūros Slapčio kūryba. / Paveikslas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 10 dieną 17 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, IV a. fojė) atidaroma Artūro Slapšio tapybos paroda „Užslėpta mintis“.

A.Slapšys (g. 1962 m. Kaune) po 15 metų, praleistų JAV, neseniai grįžo gyventi į Lietuvą ir aktyviai prisijungė prie Lietuvos meno kūrėjų veiklos. Tapo nuo mažens. Ankstyvoje jo kūryboje vyravo akvarelinė tapyba, vėliau išaugusi į tapybą aliejumi bei akrilu.

Profesonalią kūrybinę veiklą A.Slapšys pradėjo dar gyvendamas JAV, kur mokėsi pas menininką Fotios Zemenides.

Menininkas 2006–2011 m. čia surengė 5 personalines parodas, dalyvavo keliose grupinėse parodose. Nė metams nepraėjus po grįžimo į tėvynę, dailininkas pristato jau šeštą personalinę parodą Lietuvoje.

A.Slapšio kūryboje dominuoja simbolizmas, istorinių asmenybių portretai, fantastika, abstrakcijos. Dailininko paveikslų yra įsigiję privatūs kolekcininkai iš JAV, Ukrainos, Anglijos, Lietuvos.

„Artūro Slapšio kūryba palietė mano sielą labiau nei galėjau įsivaizduoti. <…> Iš visų per pastaruosius 25 metus įsigytų meno darbų, visada branginsiu ir itin aukštai vertinsiu tuos kelis originalius kūrinius, kuriuos įsigijau iš jo kolekcijos“,– prisipažino kolekcininkas Josephas J.Chapetta.

A.Slapšys taip pat pasižymėjo kurdamas pašto ženklus. Nuo 2008 m. jis aktyviai dalyvauja Lietuvos pašto ženklų kūrimo konkursuose. Juose ne kartą laimėjo prizines vietas, o 3 jo ženklai pripažinti geriausiais ir yra išleisti (serija „Šv. Kalėdos ir Naujieji metai“, 2010 m.; „Saulės mūšiui – 775 metai“, 2011 m.).

Ekspozicija veiks iki lapkričio 3 d.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau