Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 1d. 09:46

„I Love Palanga“ sugrįžta į Palangą

Palangoje parke nuo šeštadienio pradės veikti "I love Palanga" platforma.
„I Love Palanga“ nuotr. / Palangoje parke nuo šeštadienio pradės veikti "I love Palanga" platforma.

Kultūrinis projektas „I Love Palanga“ sugrįžta į kurortą savo antrajam sezonui. 2012 m. Palangos skulptūrų parko pievoje startavęs meninis, kultūrinis reiškinys, šią vasarą prasmingai papildys „Palanga – Lietuvos kultūros sostinė 2013“ renginių tinklelį, kviesdamas jaukiam ir nebanaliam laikui.

Siekdami suteikti naują impulsą Palangos miesto kultūriniam įvaizdžiui, projekto rengėjai ir šiemet akcentuoja didžiausią šiuolaikinės visuomenės vertybę – kūrybiškumą bei bendruomenę įtraukiančias kūrybines praktikas. Kūrybiškas požiūris į kultūrinės erdvės „I Love Palanga“ kūrimą juntamas visuose projekto etapuose, pradedant originaliais, darnos su aplinka idėjas generuojančiais architektūriniais sprendimais, baigiant – akiratį plečiančiu bei asmeninę kūrybos laisvę skatinančiu renginių tinkleliu.  

Dėl savo išskirtinės formos ir siekiamų tikslų, projektas generuoja reliaciniam menui būdingas reikšmes – alternatyvi turiningo laisvalaikio erdvė „I Love Palanga“ jau įrodė, kad gali burti bendraminčius ir sėkmingai aktyvuoti jų kūrybinį potencialą. 

Šią vasarą „I Love Palanga“ toliau formuos miestų parkams būdingą atmosferą – atvirą, visiems prieinamą erdvę, kurioje lankytojai ras ramybę, galimybę atsipalaiduoti nuo pramoginio šurmulio ir tuo pačiu įsitraukti į bendruomeniškas veiklas: kino peržiūras po atviru dangumi, koncertus, kūrybines bei edukacines dirbtuves, pokalbių ir susitikimų vakarus. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas