TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Vilnių atvyksta Rusijos žurnalistikos legenda Vitalijus Tretjakovas

Vitalijus Tretjakovas
Vitalijus Tretjakovas
Šaltinis: 15min
0
A A

Tarptautinio žiniasklaidos klubo „Formatas - A3“ kvietimu į Vilnių atvyks žinomas Rusijos žurnalistas, politikos apžvalgininkas ir televizijos vedėjas Vitalijus Tretjakovas. Rugsėjo 26 dieną viešbučio „Šarūnas“ konferencijų salėje jis dalyvaus viešame susitikime tema „Rusija Europos ir globalioje erdvėje“.

V.Tretjakovas – savo šalyje labai autoritetingas žmogus: į jo nuomonę įsiklauso ir valdžios, ir verslo atstovai, o televizijos kanalu „Kultūra“ rodomą laidą „Ką daryti?“, kurią jis  veda, stengiasi pažiūrėti kiekvienas politikas ir politologas. Pasak jo kolegų, tai žmogus, kuris duoda interviu, ima interviu ir bet kokiu kitu formatu demonstruoja aukščiausio lygio žurnalistiką, ir ne bet kokią, – politinę žurnalistiką.

V.Tretjakovas – garsiojo leidinio „Nezavisimaja gazeta“, kurį profesionalai laiko geriausiu Rusijos politiniu leidiniu, įkūrėjas, daug metų buvo laikraščio „Moskovskije novosti“ vyriausiasis redaktorius. Šiuo metu jis yra Maskvos universiteto Aukštosios televizijos mokyklos dekanas, Rusijos tarptautinių tyrimų asociacijos užsienio ir gynybos politikos tarybos prezidiumo narys.

Jo knygos „Ar mums reikia Putino po 2008 metų“, „Bestuburė Rusija“, „Mokslas būti Rusija“ ir kitos sukėlė didžiulį rezonansą visuomenėje ir buvo išverstos į daugelį Europos kalbų. Knyga „Kaip tapti žinomu žurnalistu. Šiuolaikinės rusų žurnalistikos teorijos ir praktikos paskaitų kursas“ tapo bestseleriu. „Rusija negali būti maža ir tyli šalis“, – mano klubo svečias. O kodėl, – jis pats paaiškins Lietuvos publikai.

Į susitikimą kviečiami žurnalistai ir istorikai, politologai, visuomenės veikėjai, aukštųjų mokyklų studentai ir dėstytojai, mokytojai ir vyresniųjų klasių moksleiviai.

Susitikimas vyks rugsėjo 26 dieną Vilniuje, viešbučio „Šarūnas“ konferencijų salėje (Raitininkų g. , 4). Pradžia 17.00.

Įėjimas laisvas, bet prieš tai būtina užsiregistruoti telefonu +370 607 36477 arba elektroniniu paštu: formatasa3lt@gmail.com

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau