Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieva ir Jeronimas: dviejų širdžių pokalbis

Ieva Prudnikovaitė ir Jeronimas Milius
D.Bagursko nuotr. / Ieva Prudnikovaitė ir Jeronimas Milius
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienas balsas – gerai, o du – dar geriau. Tango gerbėjai Lietuvoje jau puikiai pažįsta jaunąją klasikos scenos žvaigždutę Ievą Prudnikovaitę, o neseniai šio žanro srityje taip pat atsiskleidė roko viltis Jeronimas Milius.

Abu dainininkai, koncertuodami su ansambliu „4tango“ pelnė publikos simpatijas kaip jautrūs, įdomūs ir emocionalūs atlikėjai. Dabar jie pasirodo drauge: ilgesingas nelaimingos meilės dainas keis aistringi duetai, greta išraiškingų monologų girdėsime dviejų širdžių pokalbį.

Sekmadienį, kovo 29 d., 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje sutviskės meilės triumfo ir negandų istorijos, kurių atlikimas, reikia manyti, bus įspūdingas. Mecosopranas I. Prudnikovaitė yra ne tik viena iš nedaugelio klasikos atlikėjų, patraukusių „pasauliečių“ dėmesį, bet ir tikrai to dėmesio nusipelniusi, perspektyvi bei daug pasiekusi solistė. Tarptautinių konkursų laureatė turi daug pasiūlymų dainuoti Lietuvoje, šiuo metu taip pat dirba Eseno operos teatre Vokietijoje.

Jos scenos partneris Jeronimas Milius – tapęs žinomas visoje Lietuvoje „Eurovizijos“ konkurso dėka, roko scenos atradimas, dainuojantis artima klasikiniam vokalui maniera, patraukęs publiką charizma, nuoširdumu bei gražiu ir stipriu iš prigimties balsu. Savo dermę scenoje šis duetas jau buvo įrodęs, tad yra pagrindo tikėtis kovo 29 d. išties įsimintinos ir profesionalios programos.

Solistams talkinsiantis ansamblis „4tango“ – kūrybingo kolektyvo reputaciją pelnęs profesionalių akademinių muzikantų sambūris, tyrinėjantis užklasikinės muzikos erdves ir kasmet pristatantis intriguojančių, žavingų tango bei kitų žanrų programų, o I. Prudnikovaitės bei J. Miliaus dueto pasirodymas – viena labiausiai intriguojančių iš jų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau