Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 30d. 15:43

„Iš meilės tėčiui“ – prieš klastingą ligą

"Iš meilės tėčiui" parodoje eksponuojama ir aktoriaus Vytauto Paukštės bei jo dukters Ados ir vaikaičio fotografija.
Klaipėdos apskrities viešosios I.Simonaitytės bibliotekos nuotr. / "Iš meilės tėčiui" parodoje eksponuojama ir aktoriaus Vytauto Paukštės bei jo dukters Ados ir vaikaičio fotografija.

Sausio 6 d. (pirmadienį) 17.30 val. Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos III aukšto hole vyks fotografijų parodos „Iš meilės tėčiui“, skirtos prostatos vėžio prevencijai, atidarymas.

Muzikuos Ugnė Danielė Reikalaitė (Lietuva) ir Wojtek Lewandowski (Lenkija).

Parodoje – šeimos meile alsuojantys garsių Lietuvos tėčių portretai, sukurti ne mažiau garsių fotomenininkų: T. Kaunecko, S. Paukščio, G. Skaraitienės, A. Mėčiaus. Parodoje išvysite ir archyvinių garsiojo A. Sutkaus darbų.

Visi fotografai parodai darbus kūrė nemokamai, norėdami subtiliai ir jautriai priminti žiūrovui apie Tėvo svarbą šeimoje, visuomenėje ir apie šeimos pareigą juo rūpintis.

Klaipėdiečiams bus malonu pamatyti fotografijose įamžintus klaipėdiškius – miesto merą Vytautą Grubliauską, aktorius Vytautą Paukštę ir Edvardą Brazį, režisierius Petrą Bielskį, Egidijų Kupčiūną, menotyrininką Petrą Šmitą, skulptorių Saulių Bertulį. 

„Iš meilės tėčiui“ – paroda gimusi iš meilės, nepalieka abejingų. Tai puiki proga susitikti, pakalbėti ir prisiminti savo tėčius. 

Paroda eksponuojama I. Simonaitytės bibliotekoje iki vasario 2 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

09:12
07:48
01:24

Esports namai

URBAN˙/