TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Išradingų idėjų autorių Kaune vėl lauks „Pecha Kucha“

„Woo“ klubas
Organizatorių nuotr. / „Pecha Kucha“ renginiai surado daug palaikytojų Vilniuje ir Kaune.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno senamiesčio lauko kavinėje „Skliautas“ (Rotušės aikštėje) liepos 1 d., 20.20 val. vėl susirinks kūrybinių ir novatoriškų idėjų entuziastai. Šių metų naujiena – už geriausias kūrybines idėjas bus įteikti piniginiai paskatinimai, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

 Kiekvieno renginio metu bus išrinktas geriausias projektas, kurio prizinis fondas 500 litų. Nugalėtoją išrinks žiūrovai balsuodami interneto portale bei komisija.

„Pecha Kucha“ (tarti pečia kučia) – tai inovatyvi prezentacijos forma, naudojama efektyviai, lengvai, informatyviai ir patraukliai  pristatyti kūrybinius sumanymus. Šis metodas gimė Tokijo mieste 2003 metais, kai architektai Astrid Klein ir Markas Dythamas sugalvojo sukurti patrauklią terpę susitikti įvairiems menininkams, kurie galėtų įdomiai ir koncentruotai pristatyti visuomenei savo idėjas ir darbus. Toks pristatymo formatas netruko išplisti po visą pasaulį.

„Pecha Kucha” esmė – glausti, įdomūs pristatymai ir gana didelis pranešėjų skaičius per vieną vakarą. Kiekvienam atlikėjui skirta 20 per projektorių rodomų skaidrių ir 20 sekundžių kiekvienai skaidrei apibūdinti. Taigi kiekvieno pranešėjo temos pristatymas trunka 6 minutes 40 sekundžių.

Pernai vykusių renginių metu sudalyvavo 25  pranešėjai. Šiais metais organizatoriai tikisi dar didesnio dalyvių aktyvumo. Neoficialioje aplinkoje susirinkę idėjų autoriai galės pabendrauti įvairiomis jiems rūpimomis temomis, vystyti diskusijas. Viso šiltojo sezono metu „Pecha Kucha“ bus organizuojama keturis kartus, du iš jų vyks Klaipėdoje, du Kaune.

Praėjusią žiemą, pasekę kauniečių pėdomis, „Pecha Kucha“ suorganizavo ir vilniečiai, taigi šis idėjų pristatymo formatas vis plačiau asklinda po Lietuvą. „Stengsimės, kad šiais metais renginys šiek tiek paaugtų, todėl atsisakysime praėjusiais metais dažnai pasitaikiusių reklaminių pristatymų“, – teigia „Pecha Kucha“ organizatorius Andrius Petkevičius. Anot jo, šią vasarą „Pecha Kuchoje“ laukiami originalių idėjų kalviai, kurių pristatymai būtų  išskirtiniai, nenuobodūs ir išradingi ir būtų verti ne tik publikos plojimų, bet ir žadamo honoraro.

Dalyvių amžius ir fantazija neribojami. Bendrauti miesto erdvėje kviečiami ir norintys papasakoti kažką naujo, pasiūlyti inovatyvių idėjų, kurias, galbūt, pavyktų įgyvendinti ateityje. Taip pat kviečiami visi norintys išgirsti ir sužinoti, apie ką šiais laikais kalba ir mąsto kūrybingi žmonės. Pranešėjai registruojami tinklalapyje pecha–kucha.lt
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kas vyksta Kaune

Dakaras 2018