Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Įžanginiame „Purpurinio vakaro“ koncerte – Domantas Razauskas ir „Baltasis Kiras“

Rugpjūčio 11 dieną 19 valandą muzikinio baro „Artistai“ kiemelyje geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ paskelbs žinią, kad iki Nacionalinio bardų festivalio „Purpurinis vakaras“ Anykščiuose liko lygiai viena savaitė.
„Baltasis Kiras“
„Baltasis Kiras“ / Asmeninio albumo nuotr.

Tradiciniame įžanginiame koncerte pasirodymus rengia atlikėjai, kuriuos žiūrovai turi galimybę išvysti „Purpurinio vakaro“ didžiojoje scenoje. Šiais metais į susitikimą su muzika kvies du gerai žinomi dainų autoriai: Domantas Razauskas ir grupės „Baltasis Kiras“ lyderis Tautvydas Augustinas.

Domantas Razauskas – muzikantas, melomanas, poezijos kūrėjas. Kristaus amžiaus atlikėjas šiais metais kartu su scenos kolega Sauliumi Petreikiu išleido naują kompaktinę plokštelę „Tarp juodų ir baltų debesų“. Gausų klausytojų ratą turintis atlikėjas kaskart surengia išskirtinius pasirodymus, o jo kuriamų dainų stilistikos apibūdinti neįmanoma. Paties kurti tekstai, profesionalus gitaros valdymas ir vidinė energija nepalieka abejingų klausytojų.

Kitas ne mažiau ryškus atlikėjas Lietuvos scenoje – grupės „Baltasis Kiras“ lyderis Tautvydas Augustinas. Pirmąkart festivalyje dalyvausiantis atlikėjas savo autorinį pasirodymą surengs „Artistų“ kiemelyje. Savo kūryboje atlikėjas apdainuoja svarbius žmones ir reiškinius. „Ji (kūryba) eina išvien su jausmu, kuris veda link savojo lizdo – namų, kuriuose visada nesveikai gera ir ramu. Mes tik padedam vieni kitiems keliauti per šitą skubėjimą, kuris nelyg azartinis lošimas po truputį pasiglemžia gebėjimą išlikti žmogumi. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau“ – sako Tauvydas.

Kaip byloja nelietuvių liaudies išmintis „džiaugsmo laukimas yra toks pat džiaugsmas“. Tad geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ragina nusiteikti džiaugsmingai įžangai į festivalį ir kartu sulaukti dienos, kai „purpurinis vakaras varva lyg aplietas aviečių sultimis“.

Nacionalinis bardų festivalis „Purpurinis vakaras“ vyks rugpjūčio 18-20 dienomis Anykščiuose.

Daugiau informacijos – čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais