Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 21d. 18:24

J.Milius ir Č.Gabalis kviečia pasiklausyti geriausių roko baladžių Taujėnų dvare

Šeštadienį, Taujėnų dvaro parke skambės gražiausios roko baladės, kurias atliks Česlovas Gabalis bei Jeronimas Milius, o jiems  Pianinu akomponuos Feliksas Zakrevskis.
Eitvydo Kinaičio nuotr. / Šeštadienį, Taujėnų dvaro parke skambės gražiausios roko baladės, kurias atliks Česlovas Gabalis bei Jeronimas Milius, o jiems Pianinu akomponuos Feliksas Zakrevskis.

2019 m. rugpjūčio mėn. 24 d. 18 val. Taujėnų dvaro parke suskambės akustinė žinomų atlikėjų programa, kuri paglostys širdis ir ausis visiems roko baladžių gerbėjams.

Pirmąkart į dvarą mielai sutiko atvykti ir surengti pasirodymą Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius – gerai žinomi ir mylimi dainininkai, kurių išskirtinumas sužavėjo ne vieną Lietuvos klausytoją. Didžiulę charizmą ir sceninę patirtį turintys atlikėjai kviečia į koncertą, kuriame akustiškai skambės žinomos pop ir roko baladės. Tikras širdies džiaugsmas geros muzikos mylėtojams, kurie turės galimybę išgirsti geriausius Rod Stewart, Sting, Scorpions, Bryan Adams, U2, Queen, Bon Jovi, Whitesnake visų laikų hitus!

Abu atlikėjai smulkmeniškai pasirinko kūrinių programą, į kurią norėjo įtraukti pačius geriausius roko kūrinius. Vyrai juokiasi, kad dviejų rokerių muzikinis skonis sutampa, todėl problemų dėl pasirinkto repertuaro nekilo. O kai kurių roko baladžių nepasirinkti būtų buvusi tiesiog nedovanotina nuodėmė – nemažai kūrinių įtraukti į programą pasufleravo atlikėjų balso tembro panašumas. Č.Gabaliui ir J.Miliui scenoje fortepijonu talkins Feliksas Zakrevskis.

„Tai koncertas, kuris savo akustiniu skambesiu ne tik užburs, įtrauks, bet ir neleis jo pamiršti“, – neabejoja atlikėjai. Į koncertą kviečia Geros muzikos ekspertai ir Taujėnų dvaras. Koncertas vyks erdvėje po stogu, tad dėl lietaus baimintis nereikėtų.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:13
38:16
01:00

Esports namai