Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunimą ramybe užkrės šiuolaikiška muzikinė misterija

Muzikinė misterijos „Musicality of life“ kūrėjai
Alvydo Opulskio montažas / Muzikinė misterijos „Musicality of life“ kūrėjai
Šaltinis: 15min
0
A A

Po dvejų metų pertraukos į Šv. Kotrynos bažnyčią kovo 23 dieną sugrįš Gedimino Gelgoto muzikinė misterija „Musicality of life“. Jaunieji muzikos kūrėjai klausytojams pateiks netradicinę akademinės ir elektroninės muzikos improvizaciją, kuri turėtų priversti susirinkusiuosius išgyventi ramybę.

„Tai bus akademinės muzikos prisilietimas prie šiuolaikiškos elektroninės muzikos. Akademikai, kurie mėgsta naujoves, palankiai vertina šią sintezę, kuri populiari visame pasaulyje, – sakė jaunas kompozitorius G. Gelgotas. – Nemanau, kad akademinė muzika yra palaidota išsilavinusiam jaunimui, bet ji visada turi skambėti įdomiai.“

Mūsų uždavinys bus minimaliais judesiais, plastika, žvilgsniais perteikti kuo geriausią energiją ir neapkrauti žiūrovų minčių. Tiesiog sukurti ramybės oazę – misterija ir Šv. Kotrynos bažnyčios atmosfera yra be galo tam tinkanti.Žiūrovų prašymu naujai atgimsiančiame renginyje pasirodys Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO, pats misterijos autorius, dainuos solistės Asmik Grigorian ir Ona Kolobovaitė.

„Mūsų uždavinys bus minimaliais judesiais, plastika, žvilgsniais perteikti kuo geriausią energiją ir neapkrauti žiūrovų minčių. Tiesiog sukurti ramybės oazę – misterija ir Šv. Kotrynos bažnyčios atmosfera yra be galo tam tinkanti, – tikino dainininkė O.Kolobovaitė. – Pirmą kartą scenoje dainuosiu kartu su Asmik – su ja bandysim atrasti vidinio pasaulio kontaktą. Viskas, ką vienai kitai sakysim, priklausys nuo tos akimirkos būsenos.“

Valandos trukmės nepertraukiamoje misterijoje „Musicality of Life“ šiuolaikinei akademinei muzikai naujų spalvų suteiks elektroninės muzikos kūrėjas D. Gnedinas–CORBIE.

„Aš labai atsargiai darau klasikinės muzikos vertimą į elektroninę, kad tai nebūtų kardinaliai nauja. Nors gana giliai įlendu į kūrinį, bet visada išlaikau pagarbą jam ir neišdarkau garsų“, – šypsodamasis pasakojo D. Gnedinas-CORBIE.

Organizatoriai žada, kad „Musicality of Life“ įžangoje skambanti elektroninė muzika susijungs su styginių instrumentų ir balsų improvizuotai atliekama medžiaga. Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO atliekama kompozicija, gimusi iš ilgai smuiko tęsiamo vieno garso, palaipsniui augs ir pasieks didingą, monumentalią kulminaciją, po kurios pasigirs švelnus trijų čelių pokalbis, pasibaigiantis šviesiu konsonansu. Ir tai tik pradžia...

Po netradicinio koncerto misterijos kūrėjai žiūrovus kvies pratęsti vakarą naujame riedučių klube, kuriame bus atlikti dar keli kūriniai, labiau adaptuoti klubo erdvei. Visi žiūrovai su koncerto bilietais į „Afterparty“ pateks nemokamai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Ramybė
Sužinokite daugiau