Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Julija Pociūtė kviečia į parodą „Trys atspindžio pusės“

J.Pociūtė, „Trys atspindžio pusės“
G..Žaltauskaitės nuotr. / J.Pociūtė, „Trys atspindžio pusės“
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 17 d. 18 val. Julija Pociūtė kviečia į stiklo meno autorinę parodą galerijoje „Meno parkas“, Rotušės aikštėje 27, Kaune.

Būtis/nebūtis, tikrovė/iliuzija, gyvenimas/mirtis... „Trys atspindžio pusės“ – tai vieno gyvenimo istorija.

Julija Pociūtė – daugialypė menininkė, įgijusi VDA meno magistro laipsnį, LDS narėir VU KHF Meno vadybos magistrantė. Tarptautinių parodų dalyvė ir kuratorė pristato savo trečiąją autorinę parodą.

Kvestionuodama realybės ir fikcijos, gyvybės ir mirties, materijos ir jos atspindžio temas, ji išryškina fundamentalių filosofinių reiškinių dualumą.

Menotyrininkė E.Januškaitė, apžvelgdama Julijos kūrybą, teigia, kad pastarųjų metų kūryboje autorė dažnai pasitelkia veidrodį. „Kvestionuodama realybės ir fikcijos, gyvybės ir mirties, materijos ir jos atspindžio temas, ji išryškina fundamentalių filosofinių reiškinių dualumą,“– teigia Evelina. „Asmeninę patirtį interpretuodama kūrybiniame akte, Pociūtė praeities įvykius grąžina į dabartį prisiminimų ir vaizdinių pavidalu. Veidrodis mene kvestionuoja realybės santykį su iliuzija, tikrovės su fikcija, esamo su menamu.“ – priduria menotyrininkė, apžvelgdama Julijos instaliaciją.Tačiau veidrodis apie mus nieko nepasako. Jis – atspindi tai, ką mes norime matyti.

„Kūryba man – tai nesibaigiantis patyrimas, kuriame atskiros dalys susikoncentruoja ir virsta materija.“ – teigia Julija, balansuojanti tarp skirtingų medžiagų. Autorė konstruoja atskiras istorijos dalis, kurios atiduodamos žiūrovui apjungti.

Parodos atidarymas: kovo 17 d. 18 val. galerijoje „Meno parkas“, ją galima aplankyti iki balandžio 10 d.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą