Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 17d. 18:19

Jurga Šeduikytė „Kultūros naktyje“ nori sau leisti pasiklysti

Jurga Šeduikytė
Asmeninio archyvo nuotr. / Jurga Šeduikytė

Dainininkė Jurga Šeduikytė jau pasirengė šį penktadienį vyksiančiam vienos nakties kultūros ir meno festivaliui „Kultūros naktis“ bei dalijasi renginiais, kur ji ieškos šviesos nakties tamsoje:

1. „Šiaurės šalių scena“ Prezidentūros kieme. Tai šalys, kuriose dera atšiauri gamta, minimalizmas ir muzikalumas. Negalėčiau gyventi tokioje būsenoje visada, bet minčių apvalymui ji labai tinka.

2. „Vandens iliuzijos“ Neries upėje prie Baltojo tilto. Geriausias ekranas sielai atgaivinti – tekantis vanduo.

3. „Humming around and around“ („Suktis užburtu ratu“), Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemas. Vilkeliams ir jų keliamam garsui sentimentai likę iš vaikystės.

4. „Paklysk“ pievoje prie Baltojo tilto. Noriu leisti sau paklysti 100 kvadratinių metrų labirinte. Tikiuosi, kad kas nors išves…

5. David Černý skulptūra „Kabantis žmogus“, Gedimino per. 16 pastato fasadas. Mačiau panašią skulptūrą Ispanijoje – privertė sustoti ir pagalvoti, kur aš pati – ant žemės, ant plausto ar ore kabu?

Savo „Kultūros nakties“ programą gali pasirengti ir tu! Apsilankyk www.kulturosnaktis.lt, spausk širdelę ant labiausiai patikusių renginių jų aprašymuose ir visi jie atsiras specialiai tau suformuotoje skiltyje „Mano KN“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos