Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 11d. 15:55

Kalėdinį sezoną Vilniuje atidarys Indijos dramblių šou „Kaip drambliai Kalėdų laukė“

Cirkas
Organizatorių archyvo nuotr. / Cirkas

Gruodžio 13 d., ketvirtadienį, į bene pirmąjį šių metų kalėdinį vakarėlį visai šeimai Vilniuje pakvies po kone tris tonas sveriantys penki Indijos drambliai.

Pirmą kartą Lietuvoje viešintis įspūdingas didžiausių Europoje Indijos dramblių atrakcionas Vilniaus „Siemens“ arenoje surengs naujausią savo pasirodymą „Kaip drambliai Kalėdų laukė“.

Visam įspūdingų gyvūnų paradui vadovauja legendinės cirko artistų dinastijos iš Vokietijos atstovas – gyvūnų dresuotojas Džojus Gartneris.

Visgi, didžiausia cirko ir programos pažiba penkios žavios „panelės“ – Belinda, Piru, Sabina, Diana ir Bebi. Jų „išmatavimai“ tikrai netradiciniai.

Organizatorių archyvo nuotr./Cirkas
Organizatorių archyvo nuotr./Cirkas

Visoms joms jau per keturiasdešimt metų, o vyriausiajai – netgi 49. Palyginimui, galima pasakyti, jog laisvėje Indijos drambliai gyvena 60 – 70 metų, o nelaisvėje – iki 80. Taigi, Lietuvos viešnios jau subrendusios ir patyrusios.

Dramblės, jau gastroliavusios daugelyje Europos, Azijos ir Afrikos šalių, kasdien, be papildomų pašarų, suėda nuo 150 iki 300 kg šieno ir išgeria iki 200 litrų vandens.

Vienos dramblės ilgis siekia 5,5 – 6,4 metro. Vien uodega – daugiau nei vienas metras, o jų ūgis siekia net tris metrus.

Su drambliais cirko manieže pasirodo ir penkerių, dešimties, vienuolikos bei trylikos metų D. Gartnerio sūnūs. Mažieji artistai ne tik jodinėja ant dramblių nugarų, bet ir supasi straublių apjuosti, demonstruoja kitus pavojingus ir sudėtingus numeris.

Visgi, bene įspūdingiausią triuką atlieka pats D. Gartneris, kuomet atsigula manieže, o per jį lėtai žengia ir ant viršaus atsigula bemaž trijų tonų gamtos sutvėrimas – dramblys.

Toks triukas bent kelioms sekundėms kvapą užgniaužią ir visko mačiusiems. Galima tik įsivaizduoti, kas lauktų artisto, jeigu dramblė netyčia keletu centimetrų suklystų.

Be dresuotų dramblių pasirodymo, naujojoje programoje „Kaip drambliai Kalėdų laukė“ žiūrovus džiugins ir daugiau malonių siurprizų. Vienas jų – šešių lokių ir artistų atliekamas akrobatinis numeris ant lynų.

Šį numerį prieš 30 metų sukūrė garsus cirko atstovas Michailas Ivanovas, tačiau ir iki šiol dėl savo sudėtingumo jo beveik niekas nekartoja. Cirko žiūrovus ne mažiau džiugins ir dresuotų šuniukų – špicų numeris, didžiosios katės – jaguaras, puma ir leopardas.

Bus ir stebuklus išdarinėjantis žonglierius ir, be abejo, visada linksmai nusiteikęs klounų duetas. O magijos ir mistikos pasirodymams įneš pagal garsųjį Luko Bessono filmą „Penktasis elementas“ sukurtas akrobatinis numeris.

Neįtikėtinus triukus atliekantys gyvūnai ir puikios jų dovanojamos emocijos taps gražiausia įžanga į didžiausias metų šventes.

Bilietus į Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiantį Indijos dramblių šou „Kaip drambliai Kalėdų laukė“ platina „Tiketa“.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės