Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 rugpjūčio 21d. 08:00

Karina Krysko kviečia į kelionę po miuziklų pasaulį

Karina Krysko
Asmeninio archyvo nuotr. / Karina Krysko

Kristupo festivalyje – visą vasarą brandintas muzikinis desertas: rugpjūčio 27 d. Vilniaus universiteto botanikos sode dainininkė Karina Krysko drauge su VDU kameriniu orkestru atliks populiarių miuziklų melodijas.

Ši atlikėja keri artistiškumu ir spinduliuoja šilumą. Net nekyla abejonių, jog ji sutverta scenai – moteris puikiai jaučiasi tiek muzikos, tiek teatro pasaulyje. Apie artėjantį koncertą bei meilę muzikai – interviu su Karina Krysko.

– Muzikos pasaulyje Jūs – ne naujokė: dainavote grupėje, pradėjote solinę karjerą. Miuziklai – dar viena sritis, kurioje demonstruojate savo talentą. Kuo jie patraukė Jūsų dėmesį?

– Miuziklai man labai patinka ir aš labai džiaugiuosi, kad galiu išbandyti save šioje srityje. Tai yra trys viename, kas man labiausiai patinka – dainavimas, šokis, vaidyba.

– Kalbant apie išbandytas sritis – Jūs ne tik dainuojate, bet ir šokate, vaidinate. Iš kur tas noras išmėginti save skirtingose srityse, žanruose?

– Savyje atrandu daug pusių, kurias galbūt giliai širdyje norėjau kada nors išbandyti. Bet yra ir tokių dalykų, apie kuriuos net nesvajojau, pavyzdžiui, aktorystė. Smagu, kai žmonės pasitiki bei suteikia progą išbandyti savo jėgas – tuomet stengiuosi jų nenuvilti, įdedu labai daug darbo, minčių. Tai mane skatina judėti dar toliau.

– Koncertas Kristupo vasaros festivalyje vadinasi „Auksinės miuziklų melodijos“. Atskleiskite, kokie miuziklai skambės?

– Atrinkome visiems gerai žinomų miuziklų kūrinius. Pasirodyme skambės populiarios užsienio miuziklų dainos, kūriniai, kuriuos atlieku miuzikluose, kuriuose vaidinu čia, Lietuvoje.

– Koks miuziklas ar miuziklo daina yra Jūsų mėgstamiausia?

– Negaliu išrinkti mėgstamiausio kūrinio – visos miuziklų dainos skirtingos, savaip žavingos.

– Nekyla abejonių, jog puikiai jaučiatės tiek muzikos, tiek teatro pasaulyje. Ar kažkuris jų Jums pačiai yra artimesnis, labiau prie širdies?

– Negaliu išskirti, abi sritys man brangios, derinu jas ir jaučiuosi ypač laiminga. Viskas labai susiję, visur yra muzika ir ji mane traukia į vieną ar kitą pusę. Net ir mano vaidmenys teatre siejasi su muzika. Vaidindama šokio spektaklyje pasiilgstu dainavimo, bet, kai tik dainuoju, pasiilgstu šokio spektaklio. Bet kuriuo atveju, įdomiausias yra pats kūrybos procesas. Kai ateina premjera ar išleidi naują dainą, jauti nerimą, jaudulį, džiaugsmą, bet žinai, kad paskui vėl ateis kasdienybė. Spektaklis toliau gyvuos, daina skambės, bet to nuostabaus veiksmo kūrybinėje erdvėje nebebus.

– Kas Jus įkvepia profesinėje srityje?

– Aš mėgstu iššūkius, netgi pasakyčiau, kad esu avantiūristė. Dažniausiai, pasikliauju intuicija ir jeigu jaučiu, kad turiu imtis naujos veiklos ar projekto – ilgai negalvoju ir tiesiog pradedu daryti, stengiuosi pasiekti kiek galima geriausią rezultatą. Taip ir tobulėju.

– Kokios muzikos mėgstate klausytis automobilyje, laisvalaikiu? Ar dažnai klausotės namuose ar kaip tik, stengiatės pailsėti nuo garsų?

– Automobilyje dažniausiai klausau dainų, kurias tuo metu turiu išmokti. Ieškau skirtingos muzikos, priklausomai nuo nuotaikos ir net nuo paros laiko. Jeigu vairuoju naktį – renkuosi trankesnę melodiją, kad neužsnūsčiau. Na, o, namuose mėgstu tylą.

– Kokią patirtį norite sukurti publikai koncertuodama?

– Norime sukurti šiltą, jaukią atmosferą ir vis skirtingų kūrinių melodijomis leistis su žiūrovais į kelionę po miuziklų pasaulį.

Rugpjūčio 27 d. 18 val. VU botanikos sode drauge su K.Krysko ir VDU kameriniu orkestru palydėkite vasarą koncerte „Auksinės miuziklų melodijos“. Programoje H.Arlen, L.Cohen, G.Gershwin ir kt.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/