TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kasmet vis naujos „What's Next?“ erdvės

Kasmet vis naujos „What's Next?“ erdvės
Organizatorių nuotr. / Kasmet vis naujos „What's Next?“ erdvės
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Kūrybingumo ir ateities tendencijų konferencija „What's Next?“, kuri vyks jau lapkričio 4-5 dienomis, atskleidžia dar daugiau programos įdomybių.

Kūrybingumo konferencijos erdvių keitimas - ne atsitiktinis

Šiemet „What's Next?“ vyks ir vėl kitose patalpose – virš menų fabriko „Loftas“ ir pirmąkart pačiame „Lofte“.

Kasmet besikeičiančios konferencijos erdvės sukuria netikėtumo įspūdį, kuris žmogaus kūrybingumui sužadinti yra tiesiog būtinas. Vienas iš konferencijos pranešėjų, ISM Executive School dėstytojas Arvydas Būta teigia, kad žmogus sutvertas judėjimui:

„Perė́jimas tupint (sėdint) retai kada atveda prie Naujo. Norint atrasti Naują, geriausiai padės judesys – pérėjimas. Be kančios, lengvai ir paprastai bent jau į kitą erdvę, bent jau panaudojant technikas, kurių esmė ir yra pérėjimas“.

Daugiau nei konferencija

Kasmet bilietų deficitu įvertinamas renginys yra gyvas įrodymas, kad kūrybingumas kaip niekad aktualus ne tik kultūriniuose sektoriuose, bet ir inovacijų, technologijų bei verslo sferose.

„What's Next?“ tikslas – po kiekvieno pranešimo su savimi „išsinešti“ ne tik žinių, bet ir įkvėpimą veikti, kurti, inovuoti. 40 pranešimų pristatys naujoves kūrybingame mąstyme, inovacijose, taip pat kūrybiškame gyvenime ir, žinoma, versle.

Beje, boutique konferencijos formatą išlaikantis kasmetinis kūrybos ir verslo žmonių įvykis šiemet užpildys ne tik dienos programas, bet ir abu vakarus.

„What's Next?“ penktadienį vyks kontaktų vakarėlis ne konferencijos erdvėse, o šeštadienį – bendra vakarienė ir kūrybingumo apdovanojimai.

„What's Next?“ skirta kūrybinių sektorių atstovams, taip pat verslo, mokslo ir technologijų žmonėms, kurie domisi kūrybiniais sprendimais.

Bilietus platina „Bilietų pasaulis“, bilietų kaina kils spalio 20 d.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau