Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 21d. 10:02

Kaune įvyko tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis 

Jaunimo teatrų festivalis   #VIVOAVANSCENA 2019
Ailandas Legačinskas / Jaunimo teatrų festivalis   #VIVOAVANSCENA 2019

Kaune baigėsi Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų organizuojamas III-čiasis tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis   #VIVOAVANSCENA 2019.

Šis festivalis rengiamas kas antrus metus, vyksta dvi dienas ir turi jau susiformavusias tam tikras tradicijas, yra labai laukiamas įvairių Lietuvos ir užsienio šalių vaikų ir jaunimo teatrų kolektyvų, kurie į festivalį atvyksta pristatyti Kauno vaikams bei moksleiviams parengtų spektaklių kuriuose nagrinėjamos šiandieninės vaikų ir jaunimo aktualijos. Spektakliai skirti trims amžiaus grupėms (pradinukai, paaugliai, jaunimas).

Per dvi festivalio dienas buvo parodyta 16 spektaklių, spektaklius žiūrėjo ir festivalio veiklose dalyvavo daugiau nei 6000 miesto bendrojo ugdymo įstaigų mokinių.

Spektaklius žiūrėjo ir festivalio veiklose dalyvavo daugiau nei 6000 mokinių.

Tarp spektaklių vyko spektaklių aptarimai, diskusijos, dalinimasis gerąja patirtimi, teatro kolektyvų prisistatymai, foto sesijos, geriausio spektaklio rinkimai ir kt.

Šis tarptautinis teatrų festivalis labai gražiai įsilieja ir į Kauno kaip Europos kultūros sostinė „Kaunas 2022“ veiklų kontekstą.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas