Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gegužės 2d. 10:30

Kaune įvyks eksperimentinės elektroninės muzikos koncertas „Egotheque“

Hilda
Vaidoto Žukauskio/Fotonuotekos nuotr. / Hilda

Gegužės 6 dieną Kaune įvyks eksperimentinės ir alternatyvios elektroninės muzikos koncertas „Egotheque“. Rečiau girdimą, tamsią ir inovatyvią muziką puoselėjanti organizacija „Ghia“ jau antrą kartą kauniečius kviečia į klubą Largo, įsikūrusį Žaliakalnyje bei stebinantį išskirtine miesto centro panorama.

Didelio susidomėjimo sulaukęs organizatorių renginys „Nostalghia“, vykęs balandžio mėnesį, paskatino organizatorius ir toliau puoselėti Kauno muzikinę kultūrą.

Jo metu „Ghia“ pristatė keturis žinomus industrinės muzikos kūrėjus. Šįkart į Kauną atvyks du jauni kūrėjai bei du diskžokėjai iš Vilniaus.

Elektroninė muzika – ne tik šokti, bet ir klausyti

Vienas iš „Egotheque“ pasirodysiančių projektų – YXO – yra anksčiau Nüm Nüm pseudonimu grojęs Kristijonas Svalbonas.

Renginyje debiutuos naujas projektas Suicideoscope, pradėtas brandinti dar 2012-ais Dominyko Niauros.

Atlikėjas pernai išleido debiutinį albumą „Mirage“, sulaukusį daug perklausų bei gerų atsiliepimų YouTube. Ramūs ir nostalgiški YXO garsai pasižymi šiltais, vasariškais tonais ir sluoksniuotomis sintezatorių linijomis, lėtu tempu.

Renginyje debiutuos naujas projektas Suicideoscope, pradėtas brandinti dar 2012-ais Dominyko Niauros.

Vilnietis autorius savo kūryboje kelia identiteto problemas, kursto nerimą, išlieja nuolatinę ir kankinančią įtampą. Projekto skambesys paremtas specialiai kuriama prasta garso kokybe (lo-fi estetika), o atliekant gyvai naudojamas itin šiurkštus, depresyvus vokalas.

Įrašų selekciją sugros vienas įdomiausių Vilniaus pogrindžių diskžokėjų – Patricia Kokett. Po šiuo pavadinimu besislepiantis Gediminas Jakubka pažįstamas kaip grupių Flesh Flash, Lava Larva, Cutthroats narys ir grupės Vilkduja sesijinis gitaristas. Patricia Kokett – tai keista elektronika, sudominanti tamsia estetika ir leidžianti pasinerti į pulsuojančius ritmus.

Jis groja tik iš vinilinių plokštelių, skleisdamas intensyvų ir tamsų garsą.

Užaugintas pilkos ir niūrios Jonavos industrinės aplinkos, dabar reziduojantis Vilniuje, unikalių įrašų selekciją sugros diskžokėjas Hìldå. – Benas Trakimas.

Jis groja tik iš vinilinių plokštelių, skleisdamas intensyvų ir tamsų garsą. Apšildęs amerikiečių post-punk’o žvaigždes The Soft Moon bei vieną ryškiausių šiuolaikinių britų eksperimentatorių Samuel Kerridge, Benas Trakimas grįžta į Kauną, klubą „Largo“.

Išsamesnius renginio dalyvių aprašymus bei likusią informaciją galima rasti oficialioje organizatorių interneto svetainėje www.ghia.lt bei jų Facebook paskyroje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos