Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 11d. 14:46

Kauniečiai galės grožėtis šviesos paveikslu

Šviesos paveikslas
Kauno Valdorfo mokyklos nuotr. / Šviesos paveikslas

2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienį, nuo 16 val. kauniečiai kviečiami į akciją „Šviesa šildo“. Ji vyks Aleksoto apžvalgos aikštelėje.

2013 m. lapkričio 14 d. nuo 18 val., Kauno Valdorfo mokykla miestiečius ir miesto svečius kviečia pasigrožėti šviesos paveikslu „ŠVIESA ŠILDO“. Tai jau tradicinis, 8 -ą kartą rengiamas, šv. Martyno dienos paminėjimas, šiais metais organizuojamas kartu su Kauno P. Daunio aklųjų ir silpnaregių ugdymo centru.

Šių metų šviesos paveikslas skiriamas aklųjų švietimo Lietuvoje 85 metų sukakčiai paminėti. Bus uždegamas ne tik paveikslas Aleksoto kalno šlaite, bet ir užrašas įprastu ir Brailio raštu Nemuno kairiajame krante šalia Aleksoto tilto.

Šviesos paveikslas Kauno miestui ir miestiečiams buvo sumanytas 2005 m. Kauno Valdorfo mokyklos dailės mokytojo, architekto Tado Žebrausko.

16.00 val. Kauno Valdorfo mokyklos vyresnių klasių (6-8 kl.) mokiniai  renkasi Aleksoto apžvalgos aikštelėje ir ruošia (dėlioja žvakutes ir uždega) šviesos paveikslą.

17.00 val.  Kauno Valdorfo mokyklos 4-5 kl. mokiniai bei Kauno P. Daunio aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro auklėtiniai, nešini savo gamybos žibintais, renkasi prie Soboro ir keliaus per Laisvės alėją ir Vilniaus gatvę iki Rotušės aikštės. Vaikai neš šviesą ir dovanos ją žmonėms (praeiviams dalins savo rankų darbo žvaigždeles su kvietimu pasigrožėti paveikslu).

18.00 val. bus uždegtas paveikslas Aleksoto kalno šlaite ir Nemuno krante. Degantis paveikslas geriausiai matosi nuo Nemuno krantinės šalia Vytauto bažnyčios.

Kviečiame visus prisijungti pasigrožėti šviesos paveikslu.

Organizatoriai: Kauno Valdorfo mokyklos bendruomenė www.valdorfas.org bei  Kauno P. Daunio aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras http://www.kasuc.lm.lt/.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės