Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauniečiai kviečiami į egzotiškos Korėjos dienų renginį Ryšių istorijos muziejuje

Korėjietės Kaune
Nuotr. iš organizatorių archyvo / Korėjietės Kaune
Šaltinis: 15min
0
A A

Liepos 11 dieną, 19 val., Ryšių istorijos muziejuje vyks baigiamasis renginys VDU Azijos studijų centro įkūrimo dešimtmečiui paminėti. Jo metu kauniečiai turės galimybę susipažinti su egzotiškos ir vis dar mažai pažintos Korėjos kultūra.

Nuo 17 iki 19 val. kviečia Korėjos kultūros mugė Rotušės aikštėje, o nuo 19 val. – koncertas Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje.

Renginio kulminacija bus dinamiškas ir spalvingas tradicinės korėjiečių muzikos ir šokių koncertas, kurio metu pasaulyje pripažintas ansamblis „Yeongnam Yesuldan“ linksmins moteriškais vėduoklių šokiais, archajinio instrumento gayageum muzika, atliks akrobatinius triukus su būgnais.

Be to, prieš renginius bus galima pasigaminti tradicinių popierinių rankdarbių, apsivilkti puošnų rūbą hanbok, užrašyti savo vardą korėjietišku raidynu hangeul. Organizatoriai žada ir kitų įdomybių.

Renginys planuojamas lauke, jei oras bus nepalankus – programa bus perkelta į Didžiąją salę. Koncertas nemokamas.

Liepos 9-11 d. visoje Lietuvoje vyksta Korėjos dienos, pavadintos „Korėja ateina į Lietuvą“, kurių metu Kauno, Vilniaus ir Druskininkų gyventojai turi galimybę susipažinti su Korėjos kultūra.

Renginį organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centras kartu su Korėjos kultūros centru Varšuvoje, LK Development Ltd. ir organizacija „Kultūros cechas“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą