Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 6d. 12:33

Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje – Vytauto ir Aurelijaus Lagunavičių tapybos paroda

Aurelijaus Lagunavičiaus kūryba
Parodos organizatorių nuotr. / Aurelijaus Lagunavičiaus kūryba

Balandžio 11 d. 16 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, IV a. fojė) pristatoma Vytauto ir Aurelijaus Lagunavičių tapybos paroda.

Vytautas Stasys Lagunavičius – žinomas Kauno dailininkas, Kauno dailininkų klubo „Meno sparnai” įkūrėjas ir prezidentas. 2011 m. už meninės raiškos sklaidą ir bendruomeniškumo puoselėjimą jis apdovanotas Kauno miesto „Gerumo kristalu“. Dailininko tekstilininko specialybę turintis menininkas parodose dalyvauja jau nuo 1969 m. Kuria tekstilės ir tapybos srityse, yra surengęs per dvidešimt personalinių, dalyvavęs daugybėje Lietuvos bei užsienio grupinių parodų.

Parodoje eksponuojami V.Lagunavičiaus paveikslai puikiai dera su jo sūnaus Aurelijaus Tomo Lagunavičiaus darbais. Jaunesnysis menininkas tapo jau seniai, dalyvauja grupinėse parodose, 2011 m. apdovanotas tradicinės dailės darbų parodos „Atgimimas“ diplomu. Nors abiejų autorių tapybos technika skiriasi – minkštai, pastoziškai nutapyti Vytauto Lagunavičiaus paveikslai ir dekoratyvūs, griežtesnių formų Aurelijaus Lagunavičiaus darbai, – bet juntamas jų pasaulėjautos artumas, siekis pažinti esminius žmogiškosios būties klodus. Šilta, jauki tėvo ir sūnaus paroda gražiai atsiskleidžia pavasarinės šviesos pripildytose bibliotekos erdvėse.

Ekspozicija veiks iki balandžio 15 dienos.

Įėjimas nemokamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos