Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 5d. 13:53

Kauno fotografijos galerijoje – „Vienos fotografijos“ paroda

Fotografo Romo Juškelio nuotrauka.
Fotografo Romo Juškelio nuotrauka.

Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyriaus nariai tęsia ne vienerius metus gyvuojančią tradiciją ir baigiantis 2010-iesiems kauniečius pakvietė į „Vienos fotografijos“ parodą. Išvysti skirtingų autorių darbus, sugulusius į vieną ekspoziciją, galima Kauno fotografijos galerijoje iki sausio 14 dienos.

„Šįkart galerijoje turime didelę „mišrainę“. Parodos autoriams – Kauno fotomenininkams – pateikiant savo kūrinius nebuvo keliami jokie tikslūs reikalavimai. Todėl nuotraukų nevienija nei formatas, nei laikotarpis ar tema. Visos fotografijos yra labai skirtingos, kaip ir jų autoriai. Tačiau tuo paroda tik dar įdomesnė“, – sakė Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyriaus atstovė Viltė Migonytė.

Parodoje savo nuotraukas pristato tokie fotografijos grandai kaip Aleksandras Macijauskas, Rimaldas Vikšraitis, Romualdas Rakauskas, Romualdas Požerskis ir Monika Požerskytė, tarptautinio fotomeno festivalio „Kaunas Photo“ rengėjas ir siela Mindaugas Kavaliauskas, Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas Gintaras Česonis ir kiti. Iš viso – 36 fotomenininkai.

Temos: 2 Paroda Fotografija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/