Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 10d. 20:49

Kauno menininkai kviečia Vilniaus merą į „Fluxus“ akistatą

„Anoniminių Kauno menininkų frontas“
Youtube.com stop kadras / „Anoniminių Kauno menininkų frontas“
Laikinosios sostinės menininkai reiškia savo teises į buvusio fabriko „Lituanica“ erdves. Šį pareiškimą paskatino Vilniaus miesto mero Artūro Zuoko ketinimai „Lituanicos“ patalpose prikelti „Fluxus ministeriją“.

Vaizdiniame kreipimesi į A.Zuoką neprieštaraujama ministerijos įkūrimui, tačiau pabrėžiama, kad menas apleistuose pastatuose Kaune – ne naujiena. Menininkai primena, kad būtent „Lituanicos“ erdvėse jau šį penktadienį vyks trečiasis muzikos ir meno festivalis „Insanitus“, kuriame nepamirštamas ir „Fluxus“ judėjimas.

Be to, „Anoniminių Kauno menininkų frontu“ prisistatantys kūrėjai pabrėžia, kad šis kvietimas-kreipimasis – „Fluxus“ pasirodymas, kuriuo tikimasi užmegzti meninį dialogą su sostinės meru. Tokiu būdu menininkai meta „Fluxus“ pirštinę A.Zuokui ir neabejoja, kad šis ją pakels.

VIDEO: Kvietimas Vilniaus miesto merui Zuokui

„Fluxus ministerija“ – menininkų projektas, kuriuo siekiama populiarinti „Fluxus“ meno srovę. Lapkričio 1 d. Vilniuje „Fluxus ministerija“ buvo uždaryta. Tačiau netrukus paaiškėjo, jog šis projektas gyvuos ir toliau – „Fluxus ministerija“ turėtų įsikurti Kaune. Sostinės mero teigimu, šiuo metu jau baigiamos derybos su buvusio Kauno avalynės fabriko „Lituanica“ patalpų savininkais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/