TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno senamiestis su vasara atsisveikina švęsdamas

Šventės plakatas
Organizatorių nuotr. / Šventės plakatas
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmąjį spalio savaitgalį visi miestelėnai ir Kauno svečiai laukiami senamiestyje! Vilniaus, M. Daukšos, M. Valančiaus, Muitinės gatvėse ir Rotušės aikštėje spalio 6 d. vyks vasaros sezono uždarymo šventė, pakvipusi obuoliais ir pasidabinusi klevo lapais. Nekomercinį renginį visai šeimai organizuoja Kauno senamiesčio draugija ir Kauno miesto savivaldybės Centro seniūnija, kuriems talkina aktyviausia miesto akademinės bendruomenės dalis – studentai.

Pasak „Kauno senamiesčio draugijos“ vadovės Aistės Grybauskienės, vasaros sezono pabaigos šventė – tai kultūrinė pramoga senamiesčio bendruomenei ir jos svečiams, drauge siekiantiems, kad Kauno senamiestis taptų kultūringų žmonių susibūrimo vieta, kurioje visi galėtume pasidžiaugti klestinčia meno, kultūros ir verslo partneryste. Puoselėdami tokias viltis šventės organizatoriai tikisi sudominti kiekvieną, kuris savaitgalį užsuks į senamiesčio gatveles Kaune.

Šventės pradžią 14 val. paskelbs Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro ,,Ąžuolynas“ bei šokėjų grupės lydima teatralizuota eisena Vilniaus gatve į Rotušės aikštę. Visą dieną kiekvienoje švenčiančioje senamiesčio gatvėje vyks gyvos muzikos koncertai, kolekcijų pristatymai ir įspūdingi pasirodymai, o senamiesčio kavinės vaišins svečius rudens gardumynais ir visokiais skanėstais. Kiekvienoje gatvėje – viena už kitą patrauklesnės atrakcijos ir garantuota puikios nuotaikos dozė šventės dalyviams!

Vilniaus gatvėje viskas bus “Gyvai”: skambės muzika, bus šokama, demonstruojamos mados, vyks rekordinio  3 m sumuštinio gamyba ir degustacija. Daukšos gatvėje įsikurs vaikų pasakų šalis, kurioje pasakų personažai neleis nė vienam mažyliui liūdėti. Monmartro dvasia tvyros Valančiaus gatvėje, kur menas, muzika ir gyvos skulptūros užpildys visą erdvę. Muitinės gatvė – VU zona, kur Kauno humanitarinio fakulteto studentai ruošia nuostabią programą kiekvienam nuo 1 iki 99 m. Rotušės aikštėje vyraus tautinė tematika, vyks lietuviški žaidimai ir varžybos. Lietuvos trispalvės vėliavos ir „Tautiškos giesmės“ įteisinimui paminėti VDA Kauno dailės fakulteto studentai kartu su kolegomis iš Lietuvos sveikatos mokslų ir Kauno technologijos universitetų pakvies visus į pilietiškumą žadinančią akciją.  Rotušės aikštėje bus kuriama didelė gyva trispalvė vėliava ir akcijos dalyviai giedos V. Kudirkos „Tautišką giesmę“. Šventę užbaigsVirgio Stakėno ir šokių grupės koncertas „Sadutės“ karuselėje.

Kaip teigia organizatoriai, dar neprasidėjus šventei, vienas iš tikslų jau pasiektas – jį rengiant susibūrė senamiesčio verslo ir akademinė bendruomenės, kurios 2012 m. spalio 6 d. nuo 14 iki 18 val. kviečia kauniečius ir miesto svečius į Kauno senamiestį švęsti vasaros sezono pabaigą.

2012 m. spalio 6 d. nuo 12 iki 18 val. bus uždarytas eismas Daukšos, Valančiaus ir Muitinės gatvese.


 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau