Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 24d. 17:26

Kėdainiai su įtampa laukia Uspaskicho jubiliejaus (nuotraukos)

Viktoro Uspaskicho jubiliejaus belaukiant
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Viktoro Uspaskicho jubiliejaus belaukiant

Penktadienis – ypatinga diena Kėdainiams, nes vakare „Vikondos“ pramogų centre įvyks prabangus Viktoro Uspaskicho jubiliejaus šventimas. Artėjant 18 valandai, kai pradės rinktis svečiai, apsaugos darbuotojai išsirikiavo gatvėse, netoli renginio vietos, šokėjai paskutinį kartą repetavo judesius, ant stalų buvo nešamos ledo skulptūros, o išrikiuoti padavėjai išklausė galutinių organizatorių pastabų.

Nors į V.Uspaskicho jubiliejų tarp gausybės garbių svečių buvo kviestas buvęs Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus, šiandien paaiškėjo, kad jis – neatvyks. Renginio organizatoriai tikino, kad priežastis nenurodyta.

Numatoma, kad pats vakaro kaltininkas pasirodys tik susirinkus visiems svečiams. Grojant grupei „Electric ladies“, jis su šeima tars padėkos žodį susirinkusiems ir pristatys vakaro programą. Vėliau, pagal renginio scenarijų, sveikinimo žodį turėtų tarti Algirdas Brazauskas ir Arūnas Valinskas, taip pat bus perskaityti kiti atsiųsti valstybiniai ir oficialūs sveikinimai.

Lietuvos baleto teatro solistė Olga Konošenko jubiliatui sušoks P.Čaikovskio „Rusišką šokį“. Taip pat visiems svečiams skambės Noterdamo arija. Viktorą sveikins užsienio šalių ambasadoriai, o po jų – ir iš Rusijos šįryt atvykusi mama Zinaida.

Visai šventei diriguos aktorius Gintaras Mikalauskas ir aktorė Lina Budzeikaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria